Czytelniku zapraszamy do Biblioteki po odbiór Twojego indywidualnego kodu do portalu Legimi!

Miło nam poinformować, że w 2018 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lwówku Śląskim przystąpiła do projektu „Legimi na Dolnym Śląsku”, polegającym na współpracy bibliotek publicznych Dolnego Śląska we wspólnym zakupie i eksploatacji e-booków udostępnianych przez firmę Legimi, oferującą dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z ponad 20.000 tytułów najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

Czytelnicy zapisani do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śląskim mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com.

Zapraszamy do Biblioteki po odbiór kodu, który niezbędny jest do rejestracji i bezpłatnego korzystanie z portalu Legimi. Wystarczy, że za pomocą otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu czytelnik założy konto i pobierze bezpłatną aplikację Legimi. E-książki dostępne w abonamencie będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest bycie czytelnikiem naszej biblioteki. Otrzymane kody ważne są końca 2018 r.