Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim

Zapraszamy Rodziców dzieci w wieku 4-6 lat na Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim (ul. Jana Pawła II 35). Spotkanie, dotyczące rekrutacji do przedszkola i klas pierwszych, będzie miało miejsce w czwartek 28 lutego 2019 r. w godzinach od 16.00 do 18.00. Oprócz oprowadzania zaplanowano dla gości słodki poczęstunek. 🙂
Przypominamy, że na dzieci z zerówki czekają pomieszczenia w odrębnym skrzydle, doposażone w oddzielne wejścia, szatnie i sanitariaty oraz gabinet psychologa. Dla młodszych uczniów w szkole przewidziano gabinety na parterze szkoły, a ponadto położone tuż obok: stołówkę, świetlicę, sklepik szkolny, salę gimnastyczną, nowe sanitariaty oraz szafki na podręczniki na dużych i jasnych korytarzach, wyposażonych dodatkowo w monitoring i bezpośrednie wyjście na duży, zielony dziedziniec.
Nasza szkoła posiada również: duże szatnie na odzież wierzchnią, aulę, gabinet pani pedagog i gabinet pani pielęgniarki, halę sportową, siłownię oraz nowoczesny stadion lekkoatletyczny z kompleksem boisk do gier sportowych. Natomiast dla uatrakcyjnienia życia szkolnego organizujemy m.in. wyjazdy do kin i na basen, wycieczki, rajdy, koncerty, dyskoteki oraz szereg innych imprez.