Rekrutacja do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 1

Wielu Rodziców zastanawia się, jaką wybrać szkołę na ukochanego dziecka, albowiem od 14 marca rozpoczyna się rekrutacja do placówek edukacyjnych w Gminie Lwówek Śląski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Podstawowej nr 1 w Lwówku Śląskim.Jeśli oczekujecie Państwo, by wasze maleństwo czuło się bezpieczne i szczęśliwe oraz uczyło się w komfortowych warunkach, a przy tym miało możliwość rozwijania własnych talentów – warto wybrać lwówecką Jedynkę. Dlaczego? Ponieważ najmłodsze dzieci uczą się tylko na parterze, gdzie czekają na nie duże i kolorowe klasy, wyposażone w tablice interaktywne, nowe stoliki i szafki. Obok gabinetów, na szerokim i jasnym korytarzu, wyposażonym w monitoring, jest stołówka dla młodszych uczniów. Naprzeciw klas zainstalowano indywidualne szafki na podręczniki i odzież sportową, by dziecko nie musiało dźwigać codziennie ciężarów na swych drobnych plecach! Podczas przerw dzieci mają możliwość bezpośredniego wyjścia na wielki i zielony dziedziniec. Natomiast po lekcjach uczniowie mogą zaczekać na Rodziców w świetlicy szkolnej, czynnej aż do godziny 16.30!

Odremontowany budynek szkolny, wyposażony został na parterze w sklepik szkolny oraz w nowoczesne i kolorowe sanitariaty przeznaczone dla młodszych uczniów! Ponadto Jedynka dysponuje: aulą, halą sportową, salą gimnastyczną, siłownią, kilkoma wydzielonymi pomieszczeniami w wielkiej szatni na odzież wierzchnią z monitoringiem. Obok szkoły znajduje się jedyny w okolicy stadion lekkoatletyczny, wyposażony w miękkie podłoże oraz kompleks boisk do gier zespołowych.

Drodzy Rodzice – podejmując tak ważną decyzję, warto postać ofertę różnych placówek edukacyjnych, zanim zdecydujecie o przyszłości najważniejszej dla Was osoby. My wiemy jedno, że nowa Jedynka, to szkoła pełna ciepła i zrozumienia – wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Rodziców. Dlatego doposażono ją w gabinety: pedagoga, psychologa, pielęgniarki i logopedy. A ponieważ nie samą nauką dziecko żyje, dlatego niemal każdego tygodnia organizowana jest jakaś impreza: warsztaty kulinarne z degustacją, pokazy naukowo-zabawowe, koncerty, wyjazdy do kina, wycieczki, spektakle dla Rodziców i Dziadków oraz festyny sportowe i rodzinne.

Zapraszamy do pobrania dokumentów rekrutacyjnych z sekretariatu szkoły (I piętro), bądź ze strony internetowej: sp1lwowek.szkolnastrona.pl

Prowadzimy również fanpage’a na Facebooku: „Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim”

Dokumenty rekrutacyjne: dla dzieci z obwodu Jedynki oraz dla dzieci spoza obwodu Jedynki

Kontakt:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim
Jana Pawła II 35
tel. 75 782 47 92

Tekst i zdjęcia: SP nr 1 w Lwówku Śl.