Relacja TV Łużyce – „Pocztówki od lat 30-tych po dziś” z otwarcia wystawy „Harcerskie kartki okolicznościowe” w lwóweckim ratuszu

Redakcja Kuriera Lwóweckiego zachęca naszych czytelników – internautów do obejrzenia na stronie luzyce.info relacji TV Łużyce pt. „Pocztówki od lat 30-tych po dziś” z otwarcia 4 marca br. wystawy „Harcerskie kartki okolicznościowe” w lwóweckim ratuszu.

Telewizja Łużyce: „Kartki pocztowe wysyłane od lat trzydziestych dwudziestego wieku po czasy dzisiejsze – można zobaczyć na wystawie we Lwówku Śląskim. Zaprezentowano ponad 400 pocztówek pochodzących ze zbiorów hm. Bolesława Kowalskiego”

W ponad 3-minutowej relacji TV Łużyce możemy zobaczyć, m.in. krótkie wywiady z hm. Bolesławem Kowalskim, właścicielem prezentowanych ponad 400 harcerskich kartek prezentowanych na wystawie w lwóweckim ratuszu, byłym wieloletnim Komendantem Hufca ZHP Lwówek Śląski, Elżbietą Zienowicz, Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lwówku Śląskim i dh. Kają Kowalską, drużynową 45 Drużyny Harcerskiej „Watra” w Lwówku Śląskim.

O otwarciu tej wystawy pisaliśmy w artykule: Otwarcie wystawy „Harcerskie kartki okolicznościowe” w lwóweckim ratuszu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TV Łużyce otwarcia wystawy jak i samej wystawy Harcerskie kartki okolicznościowe” w sieni lwóweckiego ratusza w godzinach pracy lwóweckiej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 Link do relacji TV Łużyce – Pocztówki od lat 30-tych po dziś:

http://luzyce.info/2017/03/10/pocztowki-30-tych-dzis/