Wygrana młodzików Czarnych Lwówek Śląski z Piastem Zawidów

W meczu klasy Okręgowej, rozgrywanym na lwóweckim stadionie 1 września br., młodzicy Czarnych Lwówek Śląski wygrali 1:0 z młodzikami Piasta Zawidów. Od pierwszych minut tego meczu przeważali piłkarze Lwóweckiego Klubu Sportowego Czarni, którzy objęli prowadzenie w 23 minucie po strzale Tomasza Bagińskiego. W drugiej połowie młodzicy Czarnych mieli kilka dobrych sytuacji na strzelenie kolejnych bramek, których nie wykorzystali. Dzięki wygranej w tym drugim meczu sezonu, drużyna Czarnych Lwówek Śląski awansowała na 6 miejsce w tabeli klasy Okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski 1:0 (1:0).
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Tomasz Bagiński 23’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Bartosz Pietruszka (bramkarz), 4 Bartosz Witkowski, 11 Gracjan Hutnik, 3 Gabriel Giera, 14 Jakub Przybyło, 13 Tomasz Bagiński, 18 Dawid Delus, 17 Mateusz Drusewicz, 10 Jakub Samoraj,
Na ławce rezerwowych byli: 99 Kacper Szatan, 2 Dominik Huzarewicz, 7 Kacper Karasiński, 6 Kacper Wasilewski, 5 Seweryn Suski, 9 Kamil Karpowicz.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Piast Zawidów zagrała w składzie: Oliwier Czupryś (bramkarz), Oskar Kurowski, Sebastian Burzyński, Krystian Duś, Dominik Dzikowski, Pawel Kapszewicz, Krzysztof Ladach, Maciej Niedźwiecki, Olga Prusińska.
Na ławce rezerwowych byli: Filip Januszkiewicz, Michał Pietruszko.
Trenerem drużyny Piast Zawidów jest Tomasz Niedźwiecki.

Wyniki pozostałych meczy 2 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 01.09.2018 r.

Włókniarz Mirsk – Olimpia Kamienna Góra 4:3 (2:1).
Bramki dla drużyny Włókniarz Mirsk: Przemysław Bielewski 2’, Gabriel Roman 15’, Kornel Kreis 57’, Wiktor Tracz 60’.
Bramki dla drużyny Olimpia Kamienna Góra: Dawid Haponiuk 2 (26’, 60’+1), Szymon Schabiński 58′.

Łużyce II Lubań – BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:2 (2:1).
Bramki dla drużyny Łużyce II Lubań: Konrad Chmielewski 14’, Cyprian Błaszczyk 25’.
Bramki dla drużyny BKS Bobrzanie Bolesławiec: Paweł Złotorowicz 20’, Szymon Buczkowski 48’.

Włókniarz Leśna – Chrobry Nowogrodziec 0:0.

Gryf Gryfów Śląski – Lotnik Jeżów Sudecki 5:0 (1:0).

Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Kacper Gajewski 3 (47’, 55’, 59’), Oliwier Bzdęga 20’, Miłosz Listwan 46’.

SGKS Gromadka – KKS Jelenia Góra – mecz przełożony na 25.09.2018 r.

Karkonosze II Jelenia Góra – Granica Bogatynia – mecz przełożony na 26.09.2018 r.

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 2 kolejce meczy sezonu 2018/2019