Druga wygrana juniorów starszych Czarnych Lwówek Śląski w tym sezonie

Na lwóweckim stadionie 29 sierpnia br. juniorzy starsi LKS Czarni Lwówek Śląski wygrali 5:1 z juniorami starszymi LKS Nowa (gmina Bolesławiec). Od początku meczu przeważała lwówecka drużyna, która już w 14 minucie meczu prowadziła 2:0 po dwóch golach Adriana Puchalskiego. Goście ze wsi Nowa w 20 minucie zdobyli gola kontaktowego, jak się później okazało jedynego w tym meczu. Trzecią bramkę dla Czarnych w tym meczu w 31 minucie zdobył Adrian Puchalski (hat trick klasyczny). Po przerwie przewaga juniorów Lwóweckiego Klubu Sportowego nie malała, o czym świadczą kolejne dwa gole zdobyte przez Bartłomieja Zubko i Jana Sokołowskiego. Po dwóch wygranych meczach w sezonie juniorzy starsi Czarnych Lwówek Śląski zajmują 2 miejsce w tabeli II grupy jeleniogórskiej klasy terenowej.

Czarni Lwówek Śląski – LKS Nowa 5:1 (3:1).
 Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Adrian Puchalski 3 (12’, 14’, 31’), Bartłomiej Zubko 67’, Jan Sokołowski 73’.
Bramka dla drużyny LKS Nowa: Piotr Piotrowski 20’.
Żółta kartka dla drużyny LKS Nowa: Krystian Kozak 30’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Filip Maciejewski (bramkarz), Michał Sakiel (do 46’ na boisku), Damian Grabowski (do 65’ na boisku), Jakub Bagłaj (do 46’ na boisku), Jakub Jarosz (do 55’ na boisku),
Marceli Kocot (do 75’ na boisku), Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Adrian Puchalski (do 46” na boisku), Krystian Ranecki.
Na ławce rezerwowych byli: Miłosz Gerus (od 46’ na boisku), Jacek Sołoniewicz (od 46’ na boisku), Jan Sokołowski (od 46’ na boisku), Szymon Zając (od 55’ na boisku), Bartłomiej Zubko (od 65’ na boisku), Kacper Pulikowski (od 75’ na boisku).
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Drużyna LKS Nowa zagrała w składzie: Kordian Zamojski (bramkarz), Dawid Pędlowski (do 46’ na boisku), Krystian Kozak (do 46’ na boisku), Michał Wiśniewski, Jakub Ruciński, Michał Pytliński, Piotr Piotrowski (do 60’ na boisku), Adam Pędlowski (do 55’ na boisku), Gracjan Kozak, Emil Karpiak (do 70’ na boisku), Tomasz Chudzik (do 65’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: Kacper Karp (od 46’ na boisku) Piotr Mius (od 46’ na boisku) Krzysztof Ruciński (od 55’ na boisku), Krystian Surma (od 60’ na boisku) Mateusz Dobrowolski (od 65’ na boisku), Daniel Marczyk (od 70’ na boisku).
Trenerem drużyny LKS Nowa jest

Wyniki pozostałych meczy 2 kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 29.08.2018 r.:

KS Czerna – LKS Kraśnik Dolny 3:5 (2:3)
Bramki dla drużyny KS Czerna: Szymon Miler 2 (5’, 43’), Adam Kopeć 71’
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny: Damian Ciesielski 3 (17’, 34’, 65’), Kryspin Greszczyszyn 2 (32’, 79’).

GKS Gromadka – GKS Tomaszów Bolesławiecki 4:5 (3:1).
Bramki dla drużyny GKS Gromadka: Damian Strzelecki 2 (5’, 55’), Rafał Szwed 2 (6’, 32).
Bramki dla drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki: Kacper Tur 2 (41’, 46’), Adrian Piasecki 2 (57’, 85’), Kamil Tur 61’.

KS Włodzice – GKS Warta Bolesławiecka 1:8
Bramka dla drużyny KS Włodzice:
Bramki dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka:

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 2 kolejce meczy sezonu