Drugie miejsce drużyny U12 Football Academy Lwówek Śląski na Turnieju w Legnicy

12 lutego br. drużyna Football Academy Lwówek Śląski rocznik 2005 zajęła drugie miejsce na turnieju w Legnicy pod hasłem „III Charytatywny Turniej Piłkarski Football Academy Legnica Gramy dla Sylwii”. W turnieju w kategorii wiekowej 2004-05 wystąpiło 5 drużyn, które zagrały mecze system każdy z każdym na hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legnicy.

Piłkarze z Football Academy Lwówek Śląski podczas turnieju wygrali 3 mecze z drużynami: Football Academy Legnica I, Football Academy Legnica II i Unia Rosochata oraz 1 mecz przegrali z drużyną Wilkowianka Wilków, zwycięzcą turnieju. Drużyna U12 Football Academy Lwówek Śląski zajęła ostatecznie 2 miejsce, grając w składzie: Kacper Borowski, Igor Nestorowicz, Bartek Podobiński, Kamil Michalak, Bartek Pawluk, Kacper Rybak i trener Sebastian Łokaj.

Oprócz pięknego pucharu dla drużyny i srebrnych medali dla zawodników dla lwóweckiej drużyny, Bartek Pawluk z FA Lwówek Śląski otrzymał indywidualne wyróżnienie – Najlepszego Strzelca Turnieju. Natomiast Krzysztof Serafin z FA Legnica został wybrany Najlepszym Zawodnik Turnieju, a Filip Chmara z Wilkowianki Wilków otrzymał tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. Wilkowianka Wilków – 10 pkt.
  2. Football Academy Lwówek Śląski – 9 pkt.
  3. Football Academy Legnica II – 7 pkt.
  4. Football Academy Legnica I – 3 pkt.
  5. Unia Rosochata – 0 pkt.

Podczas turnieju zbierano pieniądze w ramach ogólnopolskiej akcji Football Academy „POMAGAM SYLWII” na wsparcie kosztów leczenia Pani Sylwi, chorej na białaczkę mamy dwóch młodych piłkarzy z Football Academy Otwock.