Juniorzy starsi Czarnych Lwówek Śląski liderem w klasie terenowej

Juniorzy starsi LKS Czarni Lwówek Śląski wygrali trzeci kolejny mecz w II grupie jeleniogórskiej klasy terenowej w sezonie 2018/2019. Na boisku w Warcie Bolesławieckiej 1 września br. juniorzy Czarnych pokonali 3:1 juniorów GKS Warta Bolesławiecka, dotychczasowego lidera tabeli w II grupie klasy terenowej.

Już w pierwszej połowie młodzi piłkarze z Lwówka Śląskiego zdobyli 3 bramki, na listę zdobywców goli wpisali się Jacek Sołoniewicz w 19 minucie, Michał Mularczyk w 27 minucie i Jakub Bagłaj w 37 minucie. Gospodarze z Wart Bolesławieckiej odpowiedzieli w drugiej połowie zdobyciem jednego gola w 58 minucie. Dzięki tej wygranej drużyna juniorów starszych Czarni Lwówek Śląski została liderem tabeli z kompletem 9 punktów i bardzo dobrym bilansem bramkowym 13-2.

GKS Warta Bolesławiecka – Czarni Lwówek Śląski 1:3 (0:3).
Bramka dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: Maciej Pyrka 58’.
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Jacek Sołoniewicz 19’, Michał Mularczyk 27’, Jakub Bagłaj 37’.

Żółta kartka dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: Maciej Pyrka 76’, Piotr Mazikiewicz 88’, Łukasz Skrzypek 89’.
Żółte kartki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Dominik Markowski 60’, Jacek Sołoniewicz 75’

Drużyna GKS Warta Bolesławiecka zagrała w składzie: Krzysztof Jankowski (bramkarz), Kacper Rzepka, Emanuel Brylak, Krzysztof Hyjek, Oskar Lewandowski, Piotr Mazikiewicz, Eryk Nikodem, Mateusz Pełech, Łukasz Półchłopek (do 46’ na boisku), Łukasz Skrzypek, Ksawery Sobiecki.
Na ławce rezerwowych był: Maciej Pyrka (od 46’ na boisku)
Trenerem drużyny GKS Warta Bolesławiecka jest Sebastian Nowicki.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Filip Maciejewski (bramkarz), Damian Grabowski, Jacek Sołoniewicz (do 85’ na boisku), Jakub Bagłaj, Marceli Kocot (do 70’ na boisku), Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Adrian Puchalski (do 46’ na boisku), Krystian Ranecki.
Na ławce rezerwowych byli: Miłosz Gerus (od 46’ na boisku), Kacper Pulikowski (od 70’ na boisku), Bartłomiej Zubko (od 85’ na boisku), Szymon Zając.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Wyniki pozostałych meczy 3 kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 01.09.2018 r.:

GKS Tomaszów Bolesławiecki – KS Włodzice 4:0 (3:0).
Bramki dla drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki: Adrian Zawada 7’, Mateusz Kołodziej 23’, Kacper Tur 36’, Kacper Domerecki 58’.

LKS Nowa – KS Czerna 8:5 (3:5).
Bramki dla drużyny LKS Nowa: Emil Karpiak 3 (10’, 48’, 52’), Michał Keler 2 (15’, 40’), Krystian Kozak 50’,  Mateusz Dobrowolski 85’, Kacper Karp 85’.
Bramki dla drużyny KS Czerna: Szymon Miler 4 (5’, 30’, 35’, 38’), Piotr Dolecki 42’.

GKS Gromadka – LKS Kraśnik Dolny 4:3 (3:1).
Bramki dla drużyny GKS Gromadka: Damian Ciesielski 3 (12’, 42’, 73’), Bartłomiej Nakonieczny 24’
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny: Damian Strzelecki 2’, Daniel Krajcer 57’, Rafał Szwed 80’.

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 3 kolejce meczy sezonu