Juniorzy starsi Czarnych Lwówek Śląski wygrali 4 mecz w sezonie

W czwartym meczu sezonu drużyna juniorów starszych LKS Czarni Lwówek Śląski  8 września br. wygrała 4:0 z drużyną KS Czerna. Do przerwy juniorzy prowadzili 1:0 w meczu na lwóweckim stadionie. Gospodarze prowadzili już w 5 minucie po bramce Jacka Sołoniewicza. Na kolejne bramki Czarnych kibice musieli czekać do drugiej połowy. Po wznowieniu gry w 47 minucie wynik na 2:0 podwyższył Miłosz Gerus. Kolejne 2 gole zdobył Adrian Puchalski, pokonując bramkarza z Czernej w 68 i 80 minucie. Po ty meczu juniorzy Czarnych Lwówek Śląski nadal są liderem tabeli II grupy jeleniogórskiej klasy terenowej. Lwóweccy juniorzy wyprzedzają lepszym bilansem bramkowym drużynę LKS kraśnik Dolny, która też zdobył komplet 12 punktów.

Czarni Lwówek Śląski – KS Czerna 4:0 (1:0).
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Jacek Sołoniewicz 2 (68’, 80’), Adrian Puchalski 5’, Miłosz Gerus 47’.
Żółta kartka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Damian Grabowski (80’).
Żółte kartki dla drużyny KS Czerna: Michał Kozioł (35’), Dawid Kubica (40’), Cyprian Polak (60’).

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Filip Maciejewski (bramkarz), 18 Damian Grabowski, 19 Jakub Jarosz (do 50’ na boisku), 11 Marceli Kocot (do 70’ na boisku), 9 Dominik Markowski (do 75’ na boisku), 10 Michał Mendocha, 8 Michał Mularczyk, 4 Adrian Puchalski (do 46’ na boisku), 6 Kacper Pulikowski (do 69’ na boisku), 17 Krystian Ranecki (do 46’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: 13 Michał Drużga (od 69’ na boisku), 15 Miłosz Gerus (od 46’ na boisku), 7 Jacek Sołoniewicz (od 50’ na boisku), 14 Szymon Tyczkowski (od 46’ na boisku), 16 Szymon Zając (od 75’ na boisku), 20 Bartłomiej Zubko (od 70’ na boisku). Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Drużyna KS Czerna zagrała w składzie: 1 Piotr Kusy (bramkarz), 22 Cyprian Polak, 5 Piotr Dolecki (do 60’ na boisku), 14 Michał Kozioł (do 80’ na boisku), 11 Dominik Kret, 7 Miłosz Rejdych (do 46’ na boisku), 17 Damian Raczak (do 46’ na boisku), 4 Szymon Miler, 15 Mateusz Michalski, 9 Dawid Kubica (do 65’ na boisku), 16 Mateusz Kozioł (do 85’ na boisku),
Na ławce rezerwowych był: 19 Damian Sądaj (od 80’ na boisku), 18 Jakub Zwirydowski (od 46’ na boisku), 21 Martin Rutyna (od 65’ na boisku), 13 Jakub Szewc (od 60’ na boisku), 20 Jakub Śliwa (od 46’ na boisku), 3 Dariusz Kaczor (od 85’ na boisku), 12 Norbert Czajkowski. Trenerem drużyny KS Czerna jest Zbigniew Andrzejczak.

Wyniki pozostałych meczy 4 kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 08.09.2018 r.:

KS Włodzice – LKS Kraśnik Dolny 3:6 (1:4).
Bramki dla drużyny KS Włodzice: Albert Gołębiowski 2 (30’, 65’), Kacper Stępnik 60’.
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny: Damian Ciesielski 4 (5’, 20’, 35’, 55’), Mateusz Dudziak 40’, Bartłomiej Myjak 80′.

GKS Warta Bolesławiecka – GKS Tomaszów Bolesławiecki 1:2 (1:1).
Bramka dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: Ksawery Sobiecki 39’.
Bramki dla drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki: Kacper Domerecki 21’, Kacper Tur 69’.

GKS Gromadka – LKS Nowa 3:3 (2:1).
Bramki dla drużyny GKS Gromadka: Rafał Szwed 19’, Konrad Kliszcz 34’, Daniel Majeryk 82’
Bramki dla drużyny LKS Nowa: Krystian Kozak 36’, Michał Wiśniewski 61’, Piotr Piotrowski 72’.

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 4 kolejce meczy sezonu