Juniorzy starsi Czarnych Lwówek Śląski wygrali w pierwszym meczu sezonu

W pierwszym meczu II grupy jeleniogórskiej klasie terenowej zagrały dwie drużyny juniorów starszych z gminy Lwówek Śląski. 25 sierpnia br. na boisku we Włodzicach Wielkich juniorzy Czarnych Lwówek Śląski zdecydowanie 5:0 wygrali z juniorami KS Włodzice. Do przerwy Czarni prowadzili 2:0 po bramkach Jakuba Bagłaja w 15 minucie i Jakuba Jarosza w 35 minucie. W drugiej połowie jeszcze większą przewagę juniorzy Lwóweckiego Klubu Sportowego udokumentowali 3 golami, zdobytymi przez Kacpra Kobylaka w 50 minucie, Jana Sokołowskiego w 60 minucie i Szymona Zająca w 89 minucie.

KS WłodziceCzarni Lwówek Śląski 0:5 (0:2)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Jakub Bagłaj 15’, Jakub Jarosz 35’, Kacper Kobak 50’, Jan Sokołowski 60’, Szymon Zając 89’.
Żółta kartka dla drużyny KS Włodzice: Wojciech Kurczyński 80’.
Żółta kartka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Jan Sokołowski 79’.

Drużyna KS Włodzice zagrała w składzie: Mateusz Nejfeld, Piotr Wojtas, Albert Gołębiowski, Adam Didur, Marcel Grześków, Wojciech Kurczynski, Miłosz Ogonowski, Kacper Pecka, Kacper Stępnik (do 76’ na boisku), Jakub Struś, Igor Szewczyk (do 70’ na boisku)
Na ławce rezerwowych byli: Kacper Biel, Kuba Domański (od 76’ na boisku), Dawid Drapan, Wiktor Ziemian (od 70’ na boisku).
Trenerem drużyny KS Włodzice jest  Artur Szewczyk.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Filip Maciejewski, Damian Grabowski, Jakub Bagłaj, (do 55’ na boisku), Patryk Garbiec, Jakub Jarosz (do 46’ na boisku), Kacper Kobak (do 75’ na boisku), Marceli Kocot, Dominik Markowski, Michał Mendocha, Michał Mularczyk, Krystian Ranecki.
Na ławce rezerwowych byli: Jan Sokołowski (od 46’ na boisku), Szymon Zając (od 75’ na boisku), Bartłomiej Zubko (od 55” na boisku).
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Wyniki pozostałych meczy I kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 25.08.2018 r.:

GKS Warta Bolesławiecka – GKS Gromadka 8:2 (2:0).
Bramki dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: Ksawery Sobiecki 3 (28’, 33’, 53’), Patryk Rogala 3 (72’, 80’, 82’), Oskar Lewandowski 48’, Kornel Kuczyński 53′
Bramki dla drużyny GKS Gromadka: Daniel Majeryk 51’, Rafał Szwed 65’.

GKS Tomaszów Bolesławiecki – KS Czerna 7:2 (2:0).
Bramki dla drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki: Kamil Tur 2 (12’, 67’), Kacper Tur 2 (25′, 78’), Adrian Piasecki 48′, Mateusz Kołodziej 64′, Adrian Zawada 85′.
Bramki dla drużyny KS Czerna: Mateusz Kozioł 53′, Dawid Kubica 61′.

LKS Kraśnik Dolny – LKS Nowa 8:3 (5:1).
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny:
Damian Ciesielski 5 (1’, 14’, 25’, 32’, 43’, 57’), Szymon Pawlus 47’, Kryspin Greszczyszyn 83’.
Bramki dla drużyny LKS Nowa: Michał Wiśniewski 44’, Tomasz Chudzik 86’, Michał Pytliński 89’.

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy