KS Kotliska przegrał trzeci mecz w sezonie

Na początku sezonu 2017/2018 brakuje szczęścia drużynie KS Kotliska w rozgrywkach klasy B. Pomimo dosyć dobrej gry piłkarze z Kotlisk doznali trzeciej porażki w 3 meczu rundy jesiennej. Na boisku w Kotliskach 10 września br. Klub Sportowy Kotliska przegrał 2:5 z drużyną Leśnik II Osiecznica.
Pierwsza meczu była wyrównana i zakończyła się remisem 2:2. Prowadzenie w meczu już w 3 minucie objęli piłkarze Leśnika po bramce Mateusza Kubickiego. W 10 minucie wyrównali piłkarze z Kotlisk po golu Szymona Kijanki. Następnie w 25 minucie na 2:1 dla gospodarzy z Kotlisk strzelił Ernest Wutowicz. Goście dosyć szybko bo 32 minucie wyrównali wynik, dzięki kolejnej bramce Mateusza Kubickiego. W drugiej połowie z minuty na minutę rosła przewaga gości, którzy w ciągu 8 minut trzykrotnie pokonali bramkarza KS Kotliska. W 75 minucie gości prowadzili 2:3 po bramce Damiana Bałuta. Po kilku minutach w 80 i 82 minucie swoją trzecią i czwartą bramkę w tym meczu strzelił Mateusz Kubicki, ustalając wynik meczu na 2:5 dla Leśnika.
Po trzech przegranych meczach KS Kotliska z zerowym dorobkiem punktowym i bilansem bramkowym 7:13, zajmuje 12 miejsce na 14 drużyn, grających w III grupie klasy B.

KS Kotliska – Leśnik II Osiecznica 2:5 (2:2)
Bramki dla drużyny KS Kotliska: Szymon Kijanka 10′, Ernest Wutowicz 25′.
Bramki dla drużyny Leśnik II Osiecznica: Mateusz Kubicki – 4 (3’, 32’, 80’, 82’), Damian Bałut 75′.

Drużyna KS Kotliska zagrała w składzie: Mateusz Czyżewski, Dawid Nowakowski, Szymon Sienkiewicz (do 65′ na boisku), Damian Jóźwiak, Szymon Kijanka, Daniel Leśniewski (do 60′ na boisku), Tadeusz Szlachta, Marcel Targoński, Ernest Wutowicz (do 85′ na boisku), Kacper Wutowicz, Marcin Zommer.
Na ławce rezerwowych byli: Wojciech Korzeniowski (od 85′ na boisku), Jakub Tomaszewicz, Andrzej Wieczorek (od 60′ na boisku), Daniel Wutowicz (od 65′ na boisku).
Trener drużyny KS Kotliska – Leszek Kwas.
Drużyna Leśnik II Osiecznica zagrała w składzie: Mateusz Kubicki, Damian Bałut, Radosław Hyjek, Krystian Jasiński, Tomasz Karasiewicz (do 83′ na boisku), Dawid Kornacki, Paweł Kornacki, Sławomir Słobodzian (do 82′ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: Bartosz Macioł (od 82′ na boisku), Jakub Wołcz (od 83′ na boisku)
Trener drużyny Leśnik II Osiecznica

Pozostałe wyniki meczy 3 kolejki klasy B grupa III OZPN Jelenia Góra:
LKS Kraśnik Dolny – Zbylut Zbylutów 1:2 (1:0)
Kolonia Bolesławiec – LZS Niwnice 1:7 (1:5)
LKS Mierzwin – Znicz Kruszyn 3:1 (3:1)
Jawa Otok – Twardy Świętoszów 1:2 (1:1)
LZS Nowa – Majdan Bolesławice 3:5 (2:2)
Bóbr Dąbrowa – Orzeł Gościszów 2:4 (1:2)

Seniorzy – tabela klasy B grupa III OZPN Jelenia Góra po 3 kolejce meczy sezonu 2017/2018