Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski przegrali z Olimpią w Kamiennej Górze

Drużyna młodzików Czarnych Lwówek Śląski przegrała 8 września br. 0:3 mecz w Kamiennej Górze z drużyną Olimpii. Na początku meczu młodzicy Lwóweckiego Klubu Sportowego przeważali w grze, tworząc kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Po 15 minutach gry mecz się wyrównał. Pod koniec pierwszej połowy drużyna gospodarzy objęła prowadzenie w meczu, pokonując bramkarza Czarnych w 28 minucie. Po przerwie młodzicy Czarnych próbowali wyrównać wynik meczu, ale to młodzicy z Kamiennej Góry strzelili kolejne 2 bramki w 35 i 39 minucie. Po tym meczu drużyna młodzików LKS Czarni spadła z 6 miejsca na 10 miejsce w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Olimpia Kamienna Góra – Czarni Lwówek Śląski 3:0 (1:0).

Bramki dla drużyny Olimpia Kamienna Góra: Dawid Haponiuk 2 (28’, 35’), Dawid Kisiel 39’.

Drużyna Olimpia Kamienna Góra zagrała w składzie: 1 Tomasz Morański (bramkarz), 6 Tomasz Baran, 7 Mateusz Chlipała, 13 Jan Czyż, 11 Dawid Haponiuk, 8 Dawid Kisiel, 10 Miłosz Padoł, 9 Szymon Schabiński, 17 Jakub Wojtkiewicz.

Na ławce rezerwowych byli: 2 Jakub Rusiecki, 15 Marcin Buława, 18 Jakub Gomółka, 19 Bartosz Wasik.

Trenerem drużyny Olimpia Kamienna Góra jest

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Kacper Szatan (bramkarz), 8 Bartosz Witkowski, 11 Gracjan Hutnik, 14 Jakub Przybyło, 18 Dominik Huzarewicz, 13 Tomasz Bagiński, 6 Gabriel Giera, 9 Dawid Delus, 10 Jakub Samoraj.

Na ławce rezerwowych byli: 7 Kacper Wasilewski, 15 Mateusz Drusewicz, 4 Seweryn Suski, 5 Kamil Karpowicz.

Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Wyniki pozostałych meczy 3 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 08.09.2018 r.

BKS Bobrzanie Bolesławiec – Włókniarz Mirsk 6:0 (2:0).

Bramki dla drużyny BKS Bobrzanie Bolesławiec: Szymon Buczkowski 3 (15’, 18’, 32’), Karol Rozmusz 2 (50’, 54’), Paweł Złotorowicz 39’.

KKS Jelenia Góra – Łużyce II Lubań 0:21 (0:9).

Bramki dla drużyny Łużyce II Lubań: Jan Pawlak 7 (11’, 18’, 29’, 36’, 39’, 40’, 45’), Patryk Kaźmierczak 3 (4’, 14’, 55’), Szymon Pietrykowski 3 (13’, 51’, 57’), Igor Zinkowski 3 (26’, 37’, 58’), Kamil Tomkiewicz 2 (12’, 53’),

Jakub Oleszczuk 2 (32’, 50’), Krzysztof Pieciul 23’.

Chrobry Nowogrodziec – SGKS Gromadka 6:0 (1:0).

Bramki dla drużyny Chrobry Nowogrodziec: Kacper Burdyna 2 (57’, 59’), Paweł Krzyśko 27’, Jacek Ostański 36’, Oliwier Socha 38’, Jakub Różnicki 50’.

Lotnik Jeżów Sudecki – Karkonosze II Jelenia Góra 0:5 (0:4).

Bramki dla drużyny Karkonosze II Jelenia Góra: Jakub Pakosz 2 (13’, 22’), Szymon Rydlikowski 2 (15’, 54’), Jakub Szopiński 22’.

Piast Zawidów – Gryf Gryfów Śląski 1:15 (0:8).

Bramka dla drużyny Piast Zawidów: Krzysztof Ladach 50’.

Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Szymon Makowski 6 (12’, 14’, 40’, 55’, 56’, 59’), Kacper Gajewski 3 (1’, 15’, 27’), Michał Gajczyk 2 (2’, 20’), Hubert Kaczerewski 17’, Klaudia Bocheńska 36’, Oliwier Bzdęga 53’, Joanna Piętoń 57’.

Granica Bogatynia – Włókniarz Leśna 1:2 (1:1).

Bramki dla drużyny Granica Bogatynia: Jakub Tulisz 29’.

Bramki dla drużyny Włókniarz Leśna: Błażej Juranek 2 (27’, 37’).

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 3 kolejce meczy sezonu 2018/2019