Piąta wygrana juniorów Czarnych Lwówek Śląski w sezonie

To już 5 wygrany, kolejny meczy juniorów młodszych LKS Czarni Lwówek Śląski w jeleniogórskiej klasie terenowej. Tym razem juniorzy Czarnych 12 września br. wygrali 3:0 na boisku w Tomaszowie Bolesławieckim z miejscową drużyną GKS. Piłkarze Czarnych wszystkie bramki zdobyli w pierwszej połowie. Jako pierwszy bramkarza gospodarzy pokonał Damian Grabowski w 18 minucie. Kolejne dwa celne trafienia zakończone bramkami zanotował Jakub Jarosz w 29 i 38 minucie. Drużyna juniorów starszych Czarnych Lwówek Śląski prowadzi w tabeli z kompletem 15 punktów, jako jedyna ekipa spośród 8 drużyn II grupy klasy terenowej OZPN Jelenia Góra.

GKS Tomaszów Bolesławiecki – Czarni Lwówek Śląski 0:3 (0:3).
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Jakub Jarosz 2 (29’, 38’), Damian Grabowski 18’.
Żółta kartka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Krystian Ranecki (51’).

Drużyna GKS Tomaszów Bolesławiecki zagrała w składzie: 1 Kacper Kobyłecki (bramkarz), 16 Marcel Pirożek (do 46’ na boisku), 17 Bartosz Turecki, 10 Jakub Osip, 22 Kacper Tur, 3 Kamil Tur (do 67’ na boisku), 2 Adrian Zawada, 21 Paweł Kubuś, 6 Mateusz Kołodziej (do 46’ na boisku), 9 Kacper Domerecki (do 60’ na boisku), 8 Adrian Piasecki.
Na ławce rezerwowych był: 15 Emil Kulesza (od 60’ na boisku), 4 Eryk Turecki, 11 Jakub Turecki (od 67’ na boisku), 13 Bartosz Kraśnicki (od 46’ na boisku), 7 Mikołaj Gapiński (od 46’ na boisku). Trenerem drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki jest Maciej Marnicki.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Filip Maciejewski (bramkarz), 22 Michał Sakiel (do 78’ na boisku), 18 Damian Grabowski (do 46’ na boisku), 7 Jacek Sołoniewicz (do 56’ na boisku), 19 Jakub Jarosz (do 85’ na boisku), 15 Marceli Kocot (do 46’ na boisku), 9 Dominik Markowski, 10 Michał Mendocha, 8 Michał Mularczyk, 4 Adrian Puchalski, 17 Krystian Ranecki (do 65’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: 13 Kacper Kobak (od 65’ na boisku), 11 Aleks Leszczyński (od 46’ na boisku), 14 Kacper Pulikowski (od 56’ na boisku), 6 Szymon Tyczkowski (od 46’ na boisku), 16 Szymon Zając (od 85’ na boisku), 20 Bartłomiej Zubko (od 78’ na boisku). Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Wyniki pozostałych meczy 5 kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 12.09.2018 r.:

LKS Nowa – KS Włodzice 1:3 (1:2).
Bramki dla drużyny LKS Nowa: Krystian Kozak 20’.
Bramki dla drużyny KS Włodzice: Dawid Drapan 2 (19’, 69’), Kacper Biel 13’.

LKS Kraśnik Dolny – GKS Warta Bolesławiecka 1:8 (1:3).
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny: Damian Ciesielski 17’.
Bramka dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: 13′ Mateusz Pełech 3 (13’, 79’, 83’), Patryk Rutyna 3 (29’, 80’, 89’), Ksawery Sobiecki 62’, bramka samobójcza 33’.

KS Czerna – GKS Gromadka 4:6 (2:2).
Bramki dla drużyny KS Czerna: Szymon Miler 3 (12’, 81’, 88’), Damian Raczak 39’.
Bramki dla drużyny GKS Gromadka: Rafał Szwed 5 (10’, 26’, 63’, 67’, 89’), Piotr Stasiak 83’.

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 5 kolejce meczy sezonu