Przegrana młodzików Czarnych Lwówek Śląski w pierwszym meczu sezonu

W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra, 29 września br. drużyna młodzików LKS Czarni Lwówek Śląskim przegrała z drużyną młodzików Lotnik Jeżów Sudecki 0:2. Do przerwy na stadionie w Jeżowie Sudeckim piłkarze Lotnika wygrywali 1:0 z piłkarzami Czarnych, po bramce w 29 minucie.
Po podsumowanie rozegrania meczów w 1 kolejce przez 10 drużyn na 14 drużyn  w klasie Okręgowej, młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 11 miejsce.

29.09 – Lotnik Jeżów Sudecki – Czarni Lwówek Śląski 2:0 (1:0).
Bramki dla drużyny Lotnik Jeżów Sudecki: Łukasz Smagacki 29’, Radosław Pruś 44’.

Drużyna Lotnik Jeżów Sudecki zagrała w składzie: Bartosz Łukowski, Mikołaj Mejsner, Marcel Dzieciątkowski, Radosław Pruś, Ignacy Zieliński, Kamil Jemai, Rafał Kłak, Łukasz Smagacki, Dominik Smoliński.
Na ławce rezerwowych byli: Grzegorz Andruszkiewicz, Piotr Wróbel, Szymon Gajewski.
Trenerem drużyny Lotnik Jeżów Sudecki jest Tomasz Madej

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Bartosz Pietruszka (bramkarz), 3 Gabriel Giera, 10 Jakub Samoraj, 18 Dawid Delus, 17 Mateusz Drusewicz, 14 Jakub Przybyło, 5 Seweryn Suski, 4 Bartosz Witkowski, 9 Kamil Karpowicz.
Na ławce rezerwowych byli: 7 Kacper Karasiński, 11 Gracjan Hutnik, 6 Kacper Wasilewski, 8 Adrian Kolasiński, 2 Oskar Pulikowski.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Wyniki pozostałych meczy 1 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 25.08.2018 r.

25.08 – Włókniarz Leśna – SGKS Gromadka 5:0 (1:0).
Bramki dla drużyny Włókniarz Leśna: Ehis Udegbe-Pałys 2 (38’, 52’), Kacper Mikuła 30’, Bartosz Teske 54′
Błażej Juranek 59′.

25.08 – Piast Zawidów – Włókniarz Mirsk 1:3 (0:3).
Bramki dla drużyny Piast Zawidów: Krzysztof Ladach 46’.
Bramki dla drużyny Włókniarz Mirsk: Bartłomiej Zawadzki 10’, Dorian Kreis 19’, Wiktor Tracz 27’.

25.08 – Olimpia Kamienna Góra – Łużyce II Lubań 1:11 (1:4).
Bramka dla drużyny Olimpia Kamienna Góra: Szymon Schabiński 19’.
Bramki dla drużyny Łużyce II Lubań: Igor Zinkowski 5 (10’, 25’, 43’, 45’, 46’), Jakub Oleszczuk 3 (1’, 22’, 49’),
Jan Pawlak 2 (58’, 59’), Patryk Kaźmierczak 51’.

5.09 – Granica Bogatynia – Gryf Gryfów Śląski 1:6 (0:0).
Bramka dla drużyny Granica Bogatynia: Szymon Kowalczyk 58’.
Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Oliwier Bzdęga 2(34’, 39’), Miłosz Listwan 2 (44’, 48’), Szymon Makowski 52’, Kacper Gajewski 55’.

Chrobry Nowogrodziec – Karkonosze II Jelenia Góra – mecz przełożony na 18.09.2018 r.

BKS Bobrzanie Bolesławiec – KKS Jelenia Góra – mecz przełożony na 19.09.2018 r.

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy sezonu 2018/2019