Przegrana młodzików Czarnych z Nysą Zgorzelec

W szóstym meczu sezonu 2017/2018, rozgrywanym 16 września br. na stadionie w Zgorzelcu młodzicy LKS Czarni Lwówek Śląski przegrali 1:2 z drużyną Nysa Zgorzelec, liderem rozgrywek.

Dosyć szybko w 10 i 12 minucie dwie bramki strzelili Gracjan Kwieciński i Oliwer Matys, piłkarze ze Zgorzelca. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem 2:0 Nysy Zgorzelec. W drugiej połowie tylko jedną bramką odpowiedzieli młodzicy Czarnych. W 50 minucie celnym trafieniem popisał się Vincento Bernardo.

Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski po 6 meczach (3 wygrane, 3 przegrane) w sezonie 2017/2018 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra zajmują w tabeli 7 pozycję wśród 14 drużyn.

Nysa Zgorzelec – Czarni Lwówek Śląski 2:1 (2:0)
Bramki dla drużyny Nysa Zgorzelec: Gracjan Kwieciński 10′, Oliwer Matys 12′.
Bramka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Vincento Bernardo 50′.

Drużyna Nysa Zgorzelec zagrała w składzie: Hubert Fink, Igor Myszyński, Oliwer Matys, Paweł Glądała, Maksym Herman, Dominik Kapral, Kacper Kuzdra, Gracjan Kwieciński, Jakub Mazur.
Na ławce rezerwowych był: Szymon Machalski, Kacper Strózik, Dawid Wronkowski, Mikołaj Daćko, Marcel Kapciak, Igor Kosiński.
Trenerem drużyny Nysa Zgorzelec jest Tomasz Góral.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Alan Zabiega, Adrian Pokomejko, Vincento Bernardo, Igor Nestorowicz, Bartosz Polarczyk, Oskar Pulikowski, Bartosz Zatorski, Kacper Zieliński, Jakub Michalak.
Na ławce rezerwowych byli: Dominik Karp, Adrian Jędras, Hubert Kocot, Dominik Domański, Błażej Łoza, Kacper Borowski.
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Pozostałe wyniki meczy młodzików w 6 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Granica Bogatynia – Lotnik Jeżów Sudecki 15:0 (5:0)
Olimpia Kowary – SGKS Gromadka 8:1 (4:1)
Chrobry Nowogrodziec- Łużyce Lubań 5:3 (1:2)
LTS Leśna – Karkonosze Jelenia Góra 0:1 (0:1)
Bobrzanie Bolesławiec – KKS Jelenia Góra 1:0 (1:0)
Olimpia Kamienna Góra – Włókniarz Mirsk

Wynik zaległego meczu młodzików 1 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
13.09 – Karkonosze Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki – 4:1 (1:1)

Młodzicy – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 6 kolejce meczy sezonu 2017/2018