Przegrana trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski z BKS Bolesławiec

Trampkarze LKS Czarni Lwówek Śląski 11 września br. na lwóweckim stadionie przegrali 0:2 z trampkarzami BKS Bobrzanie Bolesławiec. Bramki w tym meczu padły w drugiej połowie, pierwszą goście strzelili w 50 minucie. Lwóweccy trampkarze próbowali wyrównać wynik meczu, lecz jeden z trampkarzy LKS-u w 58 minucie trafił pechowo do swojej bramki. . Po 4 rozegranych meczach drużyna trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski zajmuje nadal 8 miejsce wśród 12 drużyn w tabeli.

Czarni Lwówek Śląski – BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:2 (0:0).
Bramki dla drużyny BKS Bobrzanie Bolesławiec: Ksawery Kaczmarski 50’, bramka samobójcza 65’.
Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Igor Rodziński (bramkarz), 3 Kacper Borowski, 10 Hubert Kocot, 13 Bartosz Łastowski, 20 Dawid Rokoszny, 14 Błażej Łoza, 6 Maciej Dziuba, 2 Vincento Bernardo, 5 Dominik Domański, 8 Marcel Kaczmarczyk, 7 Błażej Grodzki.
Na ławce rezerwowych byli: 15 Jakub Michalak, 16 Błażej Mrozik, 17 Igor Nestorowicz, 18 Adrian Pokomejko, 21 Igor Ruszkiewicz, 73 Alan Zabiega, 24 Bartosz Zatorski. Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna BKS Bobrzanie Bolesławiec zagrała w składzie: 1 Patryk Cukiernik (bramkarz), 16 Igor Sawicki, 5 Maciej Maciejun, 20 Jakub Czarnecki, 9 Konrad Jezierski, 19 Ksawery Kaczmarski, 8 Dominik Majewski, 6 Maksym Mielnik, 10 Piotr Skiba, 21 Oskar Wójcik, 13 Kacper Ruciński.
Na ławce rezerwowych byli: 4 Paweł Piasecki, 11 Emil Baliński, 7 Dawid Kupczak, 14 Kacper Gałka. Trenerem drużyny BKS Bobrzanie Bolesławiec jest Piotr Maciejun.

Wyniki pozostałych meczy 4 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 11.09.2018 r.

Chrobry Nowogrodziec – Granica Bogatynia 1:5 (0:2)
Bramka dla drużyny Chrobry Nowogrodziec: Dawid Burdyna 51’.
Bramki dla drużyny Granica Bogatynia: Michał Młodzianowski 2 (28’, 53’), Kamil Maciąg 2 (49’, 54’), Dawid Sielicki 10’.

Gryf Gryfów Śląski – Olimpia Kamienna Góra 3:4 (1:1).
Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Oskar Pietruszewski 2 (13’, 39’), Wojciech Kruczkowski 52’.
Bramki dla drużyny Olimpia Kamienna Góra: Hubert Gorczyca 2 (25’, 59’, 69’), Kacper Kiełbasa 49’.

Włókniarz Leśna – Lotnik Jeżów Sudecki 1:3 (0:1).
Bramka dla drużyny Włókniarz Leśna: Kacper Grzesiowski 70’.
Bramki dla drużyny Lotnik Jeżów Sudecki: Mateusz Karmelita 4’, Łukasz Jasiński 56’, Damian Sidło 70’+1.

Akademia Bolko Bolków – Nysa Zgorzelec 0:17 (0:8).
Bramki dla drużyny Nysa Zgorzelec: Jakub Kiecana 5 (4’, 26’, 62’, 64’, 66’),  Filip Cwalina 5 (9’, 20’, 56’, 57’, 63’), Oliwer Matys 4 (13’, 39’, 42’, 47’), Jakub Szłapak 2 (29’, 33’), Konrad Tymiński 11’.

SGKS Gromadka – pauza

Włókniarz Mirsk – pauza

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 4 kolejce meczy sezonu 2018/2019