Przegrana trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski z Nysą Zgorzelec

Trampkarze Czarnych Lwówek Śląski 1 września br. doznali na lwóweckim stadionie porażki 0:4 w meczu w z drużyną Nysa Zgorzelec. Goście ze Zgorzelca objęli prowadzenie w meczu w 25 minucie. Niestety w drugiej połowie przewaga piłkarzy Nysy Zgorzelec nad piłkarzami Lwóweckiego KS Czarni była jeszcze bardziej widoczna, czego efektem była utrata 3 goli przez lwówczan. Po tym meczu drużyna trampkarzy Czarni Lwówek Śląski zajmuje 7 miejsce w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

1.09 – Czarni Lwówek Śląski – Nysa Zgorzelec 0:4 (0:1).
Bramki dla drużyny Nysa Zgorzelec: 25′ Jakub Kiecana 2 (25’, 60’), bramka samobójcza 48’, Piotr Przybysz 55’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Igor Rodziński (bramkarz), 17 Vincento Bernardo, 2 Kacper Borowski, 8 Dominik Domański, 6 Maciej Dziuba, 11 Marcel Kaczmarczyk, 5 Hubert Kocot, 3 Bartosz Łastowski,  9 Igor Nestorowicz, 10 Igor Ruszkiewicz, 4 Bartosz Zatorski.
Na ławce rezerwowych byli: 25 Marcin Horbanowicz, 15 Błażej Łoza, 7 Błażej Mrozik, 13 Adrian Pokomejko, 73
Alan Zabiega.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Drużyna Nysa Zgorzelec zagrała w składzie: Hubert Fink (bramkarz), Jakub Mazur, Michał Piwowar, Jakub Kiecana, Filip Cwalina, Paweł Glądała, Hubert Grzeszczyszyn, Oliwer Matys, Piotr Przybysz, Konrad Tymiński, Maciej Zubel.
Na ławce rezerwowych byli: Jakub Szłapak, Kacper Marek, Kacper Mariański.
Trenerem drużyny Nysa Zgorzelec jest

Wyniki pozostałych meczy 2 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 1.09.2018 r.

1.09 – Włókniarz Mirsk – Olimpia Kamienna Góra 3:10 (0:3).
Bramki dla drużyny Włókniarz Mirsk: Dawid Kraft 2 (48’, 68’), Mikołaj Pasternak 36’.
Bramki dla drużyny Olimpia Kamienna Góra: Fabian Plata 4 (35’, 53’, 57’, 63’), Hubert Gorczyca 3 (21’, 39’, 50’),
Oktawian Pakiet 31’, Kacper Kiełbasa 55’, Kacper Cygal 66’.

1.09 – Akademia Bolko Bolków – Granica Bogatynia 1:10.
Bramki dla drużyny Akademia Bolko Bolków:
Bramki dla drużyny Granica Bogatynia:

1.09 – Włókniarz Leśna – Chrobry Nowogrodziec 5:0 (3:0).
Bramki dla drużyny Włókniarz Leśna: Patryk Krukowski 3 (6’, 23’, 27’), Szymon Kwiatkowski 62’, Maciej Dubiel 67’.

2.09 – Gryf Gryfów Śląski – Lotnik Jeżów Sudecki 4:6 (4:4).
Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Błażej Zub 3’, Patryk Hartramph 10’, Kacper Łukasik 27’, Patryk Hartramph 28’.
Bramki dla drużyny Lotnik Jeżów Sudecki: Mateusz Kania 4 (15’, 33’, 38’, 68’), Kamil Jemai 8’, Konstanty Motyka 34’.

SGKS Gromadka – KKS Jelenia Góra – mecz przełożony na 25.09.2018 r.

BKS Bobrzanie Bolesławiec – pauza

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy sezonu 2018/2019