Remis piłkarzy LZS Niwnice z Jawą Otok

W czwartym meczu w sezonie 2017/2018 w klasie B, drużyna LZS Niwnice zremisowała 1:1 z drużyną Jawa Otok (gmina Bolesławiec). Po dwóch wygranych meczach w klasie B, piłkarze LZS Niwnice wybiegli 17 września br. na boisku w Niwnicach jako faworyt w meczu z niżej notowanymi piłkarzami Jawy Otok, która w trzech meczach tego sezonu zanotowała trzy przegrane.

W pierwszej połowie gospodarze dosyć szybko strzelili bramkę. Bramkarza z Otoka w 18 minucie pokonał Sebastian Koman, potwierdzając że faworytem meczu jest drużyna LZS Niwnice. Pomimo straconego gola piłkarze Jawy Otok atakowali bramkę Niwniczan i jedna z takich akcji przyniosła efekt. W 35 minucie do siatki bramki gospodarzy celnie trafił Krzysztof Pachołek. Obie drużyny miały jeszcze klika okazji do strzelenia kolejnych bramek, a żadnej to się nie udało i mecz zakończył się remisem 1:1. Jawa Otok może być zadowolona ze zdobycia pierwszego punktu w tym sezonie. Zaś piłkarz LZS Niwnice nie mogą być zadowoleni z wyniku tego meczu, ponieważ mogli zdobyć 3 punkty i awansować na 5 miejsce w tabeli klasy B.

Po rozegraniu 4 meczy LZS Niwnice z 7 punktami i dobrym bilansem bramkowym 12:5, zajmuje nadal 7 miejsce w tabeli III grupy klasy B.

W następnej 5 kolejce klasy B, 24 września br. (niedziela) o godz. 11:00 na boisku w Nowej (gmina Bolesławiec) drużyna LZS Niwnice zagra mecz z drużyną LZS Nowa.

LZS Niwnice – Jawa Otok 1:1 (1:1)
Bramka dla drużyny LZS Niwnice: Sebastian Koman 18’.
Bramka dla drużyny Jawa Otok: Krzysztof Pachołek 35’.
Żółta kartka dla LZS Niwnice: Paweł Jasiński.
Żółta kartka dla Jawa Otok: Kamil Radziński.

Drużyna LZS Niwnice zagrała w składzie: Mateusz Kędzia, Marcin Strzelec (do 46′ na boisku), Sebastian Koman, Paweł Jasiński, Łukasz Kędzia, Szymon Kobylak, Damian Koman, Erwin Krok, Bartłomiej Kruczkowski (do 70′ na boisku), Piotr Przygoński (do 46′ na boisku), Dawid Ścigan.
Na ławce rezerwowych byli: Grzegorz Wołoszyn (od 46′ na boisku), Rafał Karol, Tomasz Pecold, Gracjan Ryżyński, Łukasz Sieradzki (od 46′ na boisku), Jacek Sołoniewicz (od 70′ na boisku), Piotr Wojtas.
Trener drużyny LZS Niwnice.

Drużyna Jawa Otok zagrała w składzie: Krzysztof Pinkiewicz, Willian luiz Dos santos dantas pineheiro, Ruan pablo Rogriques das neves, Błażej Szwedo, Krzysztof Pachołek, Kamil Radziński, Tomasz Kukawski, Patryk Żółtański, Dominik Kaczmarek (do 60′ na boisku), Marcin Wojewódka, Lech Pold (do 25′ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: Marek Markowski (od 60′ na boisku), Mirosław Stec, Krystian Kocieński (od 25′ na boisku).
Trener drużyny Jawa Otok

Pozostałe wyniki meczy 4 kolejki klasy B grupa III OZPN Jelenia Góra:
Zbylut Zbylutów – KS Kotliska 8:1 (6:0)
Leśnik II Osiecznica – Kolonia Bolesławiec 6:2 (2:0)
LKS Kraśnik Dolny – Znicz Kruszyn 4:2 (2:0)
Twardy Świętoszów – LZS Nowa 7:1 (4:0)
Majdan Bolesławice – Bóbr Dąbrowa 8:3 (4:1)
Orzeł Gościszów – LKS Mierzwin – przerwany mecz w 75 minucie przy wyniku 5:0

Seniorzy – tabela klasy B grupa III OZPN Jelenia Góra po 4 kolejce meczy sezonu 2017/2018