Seniorzy Czarnych Lwówek Śląski liderem w II grupie klasy A

Drużyna seniorów LKS Czarni Lwówek Śląski, 1 września br. na boisku w Rębiszowie wygrała 1:2 z drużyną seniorów Skalnik Rębiszów. Prowadzenie w tym meczu objęli Czarni, po bramce Łukasza Skolimowskiego w 9 minucie. Gospodarze dążyli do wyrównania w meczu, co udało im się w 68 minucie. Na odpowiedź Czarnych trzeba było czekać 5 minut, bramkarza Skalnika w 73 minucie pokonał Bartosz Sikora.
Druga wygrana w sezonie 2018/2019 dała seniorom Czarnych Lwówek Śląski prowadzenie w II grupie jeleniogórskiej klasy A.

Skalnik Rębiszów – Czarni Lwówek Śląski 1:2 (0:1).
Bramka dla drużyny Skalnik Rębiszów: Bartosz Oniszczuk 68’.
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Łukasz Skolimowski 9’, Bartosz Sikora 73’.

Drużyna Skalnik Rębiszów zagrała w składzie: Mariusz Kaniuk (bramkarz), Jakub Niemienionek (do 80’ na boisku), Szymon Kowalski, Bartosz Oniszczuk, Przemysław Pasternak, Marcin Różnicki, Zdzisław Sadocha, (do 46’ na boisku), Rafał Śliwiński, Adrian Talarski, Adam Tarłowski, Przemysław Wróbel (do 80’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: Damian Jagodziński (od 46’ na boisku), Mariusz Nikitin (od 80’ na boisku), Dorian Pogodziński (od 80’ na boisku), Artur Cybulski, Marek Waszkiewicz, Marek Węcławowicz.
Trenerem drużyny Skalnik Rębiszów jest Wiesław Sapiński.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 99 Dawid Podskarbi (bramkarz), 10 Maciej Troszczyński, 9
Filip Godlewski, 18 Ireneusz Grabkowski, 6 Przemysław Kufel, 3 Grzegorz Misiejuk, 2 Rafał Raginia (do 77’ na boisku), 4 Bartosz Sikora, 8 Łukasz Skolimowski, 17 Mateusz Suchecki, 14 Grzegorz Wołoszyn (do 89’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: 19 Jakub Jarosz (od 77’ na boisku), 21 Adrian Puchalski (od 89’ na boisku), 15 Zdzisław Mańkiewicz, 11 Mateusz Masalski.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Zdzisław Mańkiewicz.

Wyniki pozostałych meczy I kolejki klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra – 01-02.09.2018 r.:

01.09 – Piast Zawidów – LZS Kościelnik 5:1 (3:1)
Bramki dla drużyny Piast Zawidów: Tomasz Michalkiewicz 3 (39’, 45’, 70’), Łukasz Maciorowski 13’, Marcin Kładnik (79’ bramka samobójcza).
Bramka dla drużyny LZS Kościelnik: Michał Kurek 45’+1.

01.09 – Błękitni Studniska – Granica Miłoszów 2:2 (2:2)
Bramki dla drużyny Błękitni Studniska: Daniel Antoniszyn 2 (13’, 28’).
Bramki dla drużyny Granica Miłoszów: Grzegorz Maciorowski 20’, Sławomir Dudziński 23’.

01.09 – Iskra Łagów – Pogoń Markocice 0:1 (0:0).
Bramka dla drużyny Pogoń Markocice: Sebastian Mikulski 87’.

02.09 – WKS Żarki Średnie 2001- Olsza Olszyna 1:1 (0:1).
Bramka dla drużyny WKS Żarki Średnie 2001: Paweł Węgrzyn 60’.
Bramka dla drużyny Olsza Olszyna: Marek Kurec 6’.

02.09 – Chmielanka Chmieleń – Kwisa Świeradów Zdrój 1:3
Bramka dla drużyny Chmielanka Chmieleń: Sebastian Mrozowski 27’.
Bramki dla drużyny Kwisa Świeradów Zdrój: Wojciech Ostrejko 2 (3’, 6’), Michał Rojek 70’.

02.09 – KS Stara Kamienica – Zjednoczeni Porajów-Kopaczów 3:3 (1:2)
Bramki dla drużyny KS Stara Kamienica: Piotr Polak 2 (10’, 84’), Adrian Maćkowiak 90’+3
Bramki dla drużyny Zjednoczeni Porajów: Sylwester Wojtas 14’, Dawid Wojciechowski 35’, Marcel Antoszewski 70’.

Seniorzy – tabela klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra po 2 kolejkach meczy sezonu 2017/2018