Seniorzy Czarnych zagrali pierwszy mecz w Lwówku Śląskim w sezonie

W pierwszym meczu w tym sezonie w klasie A, na lwóweckim stadionie seniorzy LKS Czarni Lwówek Śląski doznali porażki 0:2 z drużyną Olsza Olszyna. To już trzecia przegrana seniorów Czarnych w 4 meczach w klasie A w sezonie 2017/2018.

W pierwszej połowie meczu rozgrywanego 16 września br. żadna z drużyn nie pokonała bramkarza przeciwnej drużyny. Zaś w drugiej połowie 2-krotnie został pokonany bramkarz Czarnych, po celnych strzałach Kamila Zapartego w 63 minucie i Marka Kurca w 80 minucie. Mecz był dosyć wyrównany, ale niestety Czarni nie wykorzystali żadnej z kilku okazji do strzelenia gola.

Seniorzy Czarnych Lwówek Śląski z jedną wygraną (3 punkty) w 4 meczach zajmują dopiero 12 miejsce na 14 drużyn w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski – Olsza Olszyna 2:0 (0:0)
Bramki dla Olszy Olszyna: Kamil Zaparty 63′, Marek Kurec 80′.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Dawid Podskarbi, Dawid Duś (do 80′ na boisku), Ireneusz Grabkowski, Jakub Jarosz, Jakub Kaszuba, Zdzisław Mańkiewicz, Grzegorz Marynowicz, Daniel Pikowski, Adrian Puchalski, Rafał Raginia.
Na ławce rezerwowych byli: Damian Myśków (od 80′ na boisku), Artur Nakielski.
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Zdzisław Mańkiewicz.

Drużyna Olsza Olszyna zagrała w składzie: Rafał Macioszczyk, Tomasz Czuchryta, Szymon Fedorowicz, Grzegorz Grześkiewicz, Piotr Karolewicz (do 65′ na boisku), Jędrzej Koman (do 85′ na boisku), Marek Kurec (do 88′ na boisku), Tomasz Kusiakiewicz (do 65′ na boisku), Paweł Modzelewski, Arkadiusz Rewers, Kamil Zaparty.
Na ławce rezerwowych byli: Adrian Szpak (od 85′ na boisku), Rafał Woś-Jezierski (od 65′ na boisku), Piotr Borkowski, Konrad Butkiewicz (od 65′ na boisku), Marek Kossowski (od 75′ na boisku), Tomasz Maciukiewicz (od 88′ na boisku), Marcin Markowski.
Trenerem drużyny Olsza Olszyna jest Marek Kossowski.

Wyniki pozostałych meczy 4 kolejki klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra:
Błękitni Studniska – Kwisa Świeradów Zdrój 5:3 (1:1)
Chmielanka Chmieleń – LZS Kościelnik 3:3 (0:1)
Pogoń Markocice – Piast Zawidów 2:0 (1:0)
Włókniarz Leśna KS Zryw Bratków 10:0
WKS Żarki Średnie – Iskra Łagów 2:4 (1:3)
Fatma Pobiedna – Skalnik Rębiszów 1:2 (1:1)

Seniorzy – tabela klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra po 4 kolejkach meczy sezonu 2017/2018