Szósta wygrana juniorów starszych Czarnych Lwówek Śląski w sezonie

W kolejnym, szóstym meczu w jeleniogórskiej klasie terenowej tego sezonu, juniorzy starsi Czarnych Lwówek Śląski odnieśli następną wygraną, tym razem 4:1 z juniorami GKS Gromadka. Lwóweccy juniorzy znów przeważali od początku meczu i jako pierwsi strzelili gola, którego autorem był Krystian Ranecki w 9 minucie. Goście z Gromadki w 17 minucie wyrównali wynik meczu na 1:1. Ale juniorzy Czarnych szybko objęli znów prowadzenie, 18 minucie Jacek Sołoniewicz pokonał bramkarza GKS-u. Jeszcze przed przerwą kolejne dwie bramki w 30 i 40 minucie strzelił Krystian Ranecki, który zanotował w tym meczu hat-tricka. W drugiej połowie trener Czarnych Lwówek Śląski dokonał kilku zmian, który mogły wpłynąć na to, że lwówczanie już nie zdobyli żadnej bramki. Drużyna juniorów starszych Czarnych Lwówek Śląski prowadzi w tabeli z kompletem 18 punktów, jako jedyna ekipa spośród 8 drużyn II grupy klasy terenowej OZPN Jelenia Góra.

Czarni Lwówek Śląski – GKS Gromadka 4:1 (4:1).

Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Krystian Ranecki 3 (9’, 30’, 40’), Jacek Sołoniewicz 18’. Bramka dla drużyny GKS Gromadka: Adrian Borucki 17’.
Żółta kartka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Szymon Tyczkowski 20’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Filip Maciejewski (bramkarz), 22 Michał Sakiel, 18 Damian Grabowski, 7 Jacek Sołoniewicz (do 55’ na boisku), 11 Marceli Kocot, 16 Aleks Leszczyński (do 46’ na boisku), 9 Dominik Markowski, 8 Michał Mularczyk, 13 Kacper Pulikowski (od 65’ na boisku), 17 Krystian Ranecki (do 75’ na boisku), Szymon Tyczkowski.
Na ławce rezerwowych byli: 19 Jakub Jarosz (od 45’ na boisku), 13 Michał Drużga (od 65’ na boisku), 20 Szymon Zając (od 75’ na boisku), 17 Bartłomiej Zubko (od 55’ na boisku). Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Marcin Sikora.

Drużyna GKS GKS Gromadka zagrała w składzie: 2 Piotr Stasiak, 12 Sebastian Sadurski, 8 Dominik Świrski (do 55’ na boisku), 7 Adrian Borucki, 15 Konrad Grzywacz, 16 Maciej Jasnowski, 20 Krystian Krajcer, 11 Daniel Majeryk, 9 Damian Strzelecki, 18 Rafał Szwed (do 55’ na boisku), 13 Marcel Wilas (do 55’ na boisku).
Na ławce rezerwowych byli: 4 Daniel Krajcer (od 55’ na boisku), 19 Dominik Krajcer (od 55’ na boisku), 5 Adrian Kurczyna (od 55’ na boisku). Trenerem drużyny GKS Gromadka jest Daniel Szwet.

Wyniki pozostałych meczy 6 kolejki klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 15.09.2018 r.:

KS Włodzice – KS Czerna 5:4 (2:3).
Bramki dla drużyny KS Włodzice: Alan Mielnik 2 (26’, 51’), Marcel Grześków 15’, Piotr Wojtas 47’, Wiktor Ziemian 60’.
Bramki dla drużyny KS Czerna: Jakub Zwirydowski 2 (20’, 30’), bramka samobójcza 22’, Dominik Kret 84’.

GKS Warta Bolesławiecka – LKS Nowa 8:0 (6:0).
Bramki dla drużyny GKS Warta Bolesławiecka: Eryk Nikodem 2 (28’, 30’), Patryk Rutyna 2 (37’, 71’), Kacper Rzepka 14’, Ksawery Sobiecki 26’, Patryk Turowski 43’, Patryk Rogala 80’.

GKS Tomaszów Bolesławiecki – LKS Kraśnik Dolny 4:2 (1:2).
Bramki dla drużyny GKS Tomaszów Bolesławiecki: Kacper Tur 2 (49’, 67’), Adrian Piasecki 34’, Kamil Tur 51’.
Bramki dla drużyny LKS Kraśnik Dolny: Damian Ciesielski 2 (21’, 36’).

Juniorzy starsi  – tabela klasy terenowej grupa II, OZPN Jelenia Góra po 6 kolejce meczy sezonu

8 KS CZERNA 6 0 0 0 6 18:35

Następna 7 kolejka meczy juniorów starszy klasy terenowej grupa II OZPN Jelenia Góra – 22.09.2018 r.:

22.09 godz. 10:00 – LKS Kraśnik Dolny – Czarni Lwówek Śląski – boisko w Kraśniku Dolnym

22.09 godz. 13:30 – LKS Nowa – GKS Tomaszów Bolesławiecki

22.09 godz. 13:30 – GKS Gromadka – KS Włodzice – boisko w Gromadce

22.09 godz. 13:30 – KS Czerna – GKS Warta Bolesławiecka