Trzecia wygrana juniorów młodszych Czarnych w sezonie

Drużyna juniorów młodszych LKS Czarni Lwówek Śląski odniosła 3 wygraną w sezonie 2017/2018 w rozgrywkach klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra. 17 września br. na lwóweckim stadionie juniorzy młodsi Czarnych Lwówek Śląski pokonali 2:0 drużynę Bazalt Sulików (powiat lubański).

Pierwszą bramkę w 13 minucie dla Czarnych strzelił Filip Swojnóg, dające prowadzenie dla gospodarzy 1:0 do przerwy. Juniorzy młodsi Lwóweckiego KS drugą bramkę strzelili dopiero w 80 (ostatniej) minucie tego meczu. Na listę strzelców wpisał się Dominik Markowski.

Po rozegraniu 5 meczy juniorzy młodsi LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 4 miejsce z 9 punktami (3 wygrane, 2 przegrane), w tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej.

Czarni Lwówek Śląski – Bazalt Sulików 2:0 (1:0)
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Filip Swojnóg 13′, Dominik Markowski 80′.
Żółte kartki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Filip Swojnóg, Dominik Markowski, Szymon Tyczkowski.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: Oskar Justynowicz, Łukasz Halia, Wiktor Kossakowski, Paweł Malarski (do 72′ na boisku), Dominik Markowski, Michał Mendocha (do 61′ na boisku), Michał Mularczyk, Krystian Ranecki, Bartosz Słomiany, Filip Swojnóg, Szymon Tyczkowski.
Na ławce rezerwowych byli: Urszula Klimek (od 72′ na boisku), Michał Drużga (od 61′ na boisku).
Trenerem drużyny Czarni Lwówek Śląski jest Tomasz Zdanowicz.

Drużyna Bazalt Sulików zagrała w składzie: Marcel Mielnik, Radosław Zaras, Luke Rollans (do 55′ na boisku), Rafał Jenczelewski, Arkadiusz Jastrzębski, Maksymilian Biliński, Patryk Dworzyński, Wojciech Kurasiewicz, Kordian Matuszewski, Hubert Bębnowicz, Natalia Szałas.
Na ławce rezerwowych był: Szymon Chodorowski (od 55′ na boisku).
Trenerem drużyny Bazalt Sulików jest Marcin Zawadzki.

Pozostałe wyniki meczy juniorów młodszych w 6 kolejce klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra:
Sparta Zebrzydowa – Piast Zawidów 3:2
Łużyce Lubań – Eskadra Bolesławiec 1:2 (0:1)