Wspaniała frekwencja na biegach przełajowych LZS w Rakowicach Wielkich

31 marca br. na trasach biegowych przy ZSE-T w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Lwóweckiego i Gminy Lwówek Śląski w Wiosennych Biegach Przełajowych. Jednocześnie zawody były Strefą Jeleniogórską XVIII Dollnośląskich Igrzysk LZS – Mieszkańców Wsi i Miast 2017.
W zawodach rywalizowali uczniowie z oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe. W zawodach wzięło udział 451 zawodniczek i zawodników z powiatów: lwóweckiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, bolesławieckiego i zgorzeleckiego. Podczas zawodów odbyło się 30 biegów na dystansach: od 100 metrów dla najmłodszych do 1600 metrów dla najstarszych uczestników. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wręczono medale za miejsca 1-3 oraz  dyplomy pamiątkowe za miejsca 1-6.
W klasyfikacji Mistrzostw Gminy Lwówek Śląski wręczono medale i dyplomy za miejsca 1-3 w każdym biegu. Każdy uczestnik zawodów z oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych otrzymał na mecie pamiątkowy dyplom uczestnictwa w zawodach.
Organizatorami zawodów byli: Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lwówku Śląskim, Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich, Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim, Urząd Gminy i Miasta w Lwówku Śląskim, Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu. Zawody zostały dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim oraz Urząd Gminy i Miasta w Lwówku Śląskim.

Wręczono również 6 pucharów dla najliczniejszych ekip z powiatu lwóweckiego.

Klasyfikacja najliczniejszych ekip
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Lubomierzu
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lwówku Śląskim – Filia w Zbylutowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Pławnej
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Włodzicach Wielkich
VI miejsce – Zespół Szkół we Wleniu

W uroczystym otwarciu zawodów oraz przy dekoracji najlepszych zawodniczek i zawodników wzięli udział:

– Pan Marcin Fluder –  Starosta Lwówecki,
– Pan Marek Łukasik – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich,
– Pan Józef Stanisław Mrówka – Radny Rady Powiatu Lwóweckiego,
– Pan Piotr Rostkowski – Sekretarz Zarządu Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych we Wrocławiu,
– Pan Adam Dymitroca – Członek  Zarządu Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych  we Wrocławiu, Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Lwówku Śląskim
– Pan Andrzej Zaręba – Członek Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych we Wrocławiu,
– Pan Franciszek Haber –  Członek Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych we Wrocławiu,
– Pan Wiesław Lipień – Członek Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych we Wrocławiu.

Wyniki indywidualne w poszczególnych biegach przełajowych 100 m dziewczęta (rocznik 2011 i młodsze)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Ługowska Oliwia SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 20
2 Szawłowska Hanna SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Mróz Iga SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Cieśla Ola SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Piecyk Laura SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Kizyma Aleksandra SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Pietraho Viktoria SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Didyk Julia SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13

 

100 m chłopcy (rocznik 2011 i młodsi)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Kopyto Franek SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Gałucha Olaf SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Zawada Bartosz SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 18
4 Wachowiak Kamil SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Volpicelli Raffaelle SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16

 

150 m dziewczęta (rocznik 2010)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Kuklińska Lena SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Wrońska Weronika SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Trytek Kalina SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 18
4 Majer Faustyna SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 17
5 Pawlewska Paulina SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Stankiewicz Julia SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Kamoda Nadia SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Piątko Patrycja MLKS Rakowice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Niter Zofia SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Stępnik Natalia SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Nestorowicz Lena SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Kopeć Nina SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Śmieszek Milena SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Musiarz Natalia SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Berlińska Maja SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 6

 

150 m chłopcy (rocznik 2010)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Cymon Olaf SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Pyziak Filip SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 19
3 Najdek Marcel SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Tomoń Krystian SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 17
5 Najdek Konrad SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Warężak Szymon SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Sawicki Kewin SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 14
8 Puszkarz Eryk SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Dmuchowski Maciej SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12

 

150 m dziewczęta (rocznik 2009)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Anioł Oliwia SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Krzywy Estera SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 19
3 Włodarska Karolina SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Krawczyk Milena SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Zielińska Liliana SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Posadowska Maja SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Kałużyńska Klaudia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Plata Wiktoria SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 13
9 Anopczenko Lena SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Piekarska Pola SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Wieliczko Oliwia SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 10
12 Świstak Dominika SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Winiarska Nikola SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Olejnik Weronika SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 7
15 Grochowska Agata SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 6
16 Galant Dagmara SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 5
17 Afonów Weronika SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 4
18 Malewska Beata SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Kaczmarek Dominika SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 2
20 Kulesza Oliwia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 1
21 Czujko Emilia SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

150 m chłopcy (rocznik 2009)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Zubko Fabian SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Torba Bartek SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Chapiński Sebastian SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Krystecki Jakub SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 17
5 Groniecki Olaf SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Marchewka Marcel SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Radyno Dominik SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 14
8 Rzepka Marcel SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 13
9 Pawłowicz Krystian SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Hutnik Mateusz SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 11
11 Markowski Oskar SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Kopała Antoni SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Mech Patryk SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Chronowski Adrian SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Hołub Jakub SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 6
16 Kijanka Krzysztof SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 5
17 Marcinów – Rudnicki Damian SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 4
18 Pełka Janusz SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Didyk Krystian SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 2
20 Szaja Aleksander SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 1
21 Kubaj Hubert SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Włodarski Wojciech SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

200 m dziewczęta (rocznik 2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Borowiec  Aleksandra SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 20
2 Krystecka Emilia SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 19
3 Łukasik Aleksandra SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 18
4 Marczenko Anastazja SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 17
5 Laudyńska Nikola SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 16
6 Listwan Paulina SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Mytych Wiktoria SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 14
8 Kłodzińska Nikola SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 13
9 Stankiewicz Zuzanna SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Majchrzak Dominika SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 11
11 Rygas Hanna SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 10
12 Wawro  Julia SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Wojtasik  Martyna SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Moniatowicz Patrycja SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 7
15 Krawczuk  Ania SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 6
16 Goleniewicz Nadia SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 5
17 Trębacz Zofia SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Rodzińska Dagmara SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Grochowska Justyna SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 2
20 Rutyna Patrycja SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 1
21 Rzeźwicka Martyna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Przybyła Emilia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
23 Kisiel Oliwia SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski
24 Stępnik Julia SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
25 Szeterlak Viktoria SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
26 Kania Iga SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
27 Suduł Kornelia SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
28 Wojtkiewicz Gabriela SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
29 Gorczyca Oliwia SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
30 Drozdek Wiktoria SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
31 Puszkarz Kaja SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

200m chłopcy (rocznik 2008)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Podobiński Karol SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Sawicki Hubert SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 19
3 Kopyto Maciej SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Lipiec Kacper SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 17
5 Łużny Oskar SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Wiśniowski Wojciech SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Fura Szymon SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Kuszak Oskar SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Dudziak Michał SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Pawłowicz Dominik SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Psiuch Marcel SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Galant Cyprian SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Bagiński Olek SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Bojanowski  Jarosław SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Schreiber Igor SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 6
16 Hamkało Mateusz SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 5
17 Szeremeta Aleksander SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Ługowski Fabian SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 3
19 Trościanka Michał SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 2
20 Śliwiński Andrzej SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 1
21 Głowa Patryk SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Rygielski Błażej SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz

 

300 m dziewczęta (rocznik 2007 )

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Partyka Marta SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 20
2 Taraska Kornelia SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 19
3 Gałuszka Maja ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 18
4 Frączak Wiktoria SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 17
5 Kaczyńska Kamila SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 16
6 Krac Jagoda Tęcza Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Potyczka Aleksandra SP3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Reguła Melisa ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 13
9 Grochowska Beata SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Kaszuba Zofia SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Czaderska Paulina SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 10
12 Chroł Hanna SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Horbanowicz Maja SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Pawłowska Weronika SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Pasieka Oliwia SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 6
16 Raubo Anita SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 5
17 Błońska Natalia SP3 Lwówek Śl. 
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Marchewka Alicja SP3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Olejnik Kinga SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 2
20 Nowicka Oliwia SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 1
21 Rydel Weronika SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
22 Capińska Tatiana SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski
23 Cymon Nikola SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
24 Sobczak Agata SP  Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
25 Sycz Irena SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

300 m chłopcy (rocznik 2007)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Półtorak  Kordian SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Wojtasik Dominik SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Miżdal Bartosz ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 18
4 Stęplewski Hubert SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Magdziarek Hubert Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 16
6 Kujawa Filip SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Piątko Patryk SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Durda Jakub ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 13
9 Niezgoda Aleksander SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Duch  Martin SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Szafran  Jakub SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 10
12 Niewar Jan SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Stchal Patryk SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 8
14 Haras Mateusz SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 7
15 Markowski Filip SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 6
16 Pecold Bartosz SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 5
17 Cichoń Patryk SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 4
18 Tomaszewski Maciej SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Wis Jakub SP 3 Lwówek Śląski
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 2
20 Dorożyński Kacper SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 1
21 Kożuchowski Hubert SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Łakomiec Jakub SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
23 Poznar Tomasz SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
24 Poznar Kacper SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
25 Górawski Maciej SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
26 Talarczyk Jędrzej SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
27 Machowski Jakub SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski
28 Matusiewicz Filip SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
29 Ławruk Jakub SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
30 Halicilar Aleks SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
31 Łazarski Mikołaj SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

400 m dziewczęta (rocznik 2006)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Kondraciuk Emilia ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 20
2 Sztulberg Lena Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 19
3 Pyka Karolina SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 18
4 Błońska Dominika SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Leśniak Wiktoria SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 16
6 Kowalska Maja SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Mencel Karolina SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Tyka Martyna SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 13
9 Morman Dorota SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 12
10 Światłowska Martyna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Leszek – Zabłocka Wiktoria SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 10
12 Wołowskowska Róża Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 9
13 Gruszecka Blanka Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 8
14 Koman Martyna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Fluder Hania SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 6
16 Kalityńska Wiktoria SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 5
17 Głowa Martyna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Klimek Wiktoria SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Kopała Hanna SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 2
20 Nawrocka Klaudia SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 1
21 Zioła Joanna ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec
22 Jastrzębska Milena SP Wleń Lwówek Śląski Wleń
23 Fatyga Lena SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
24 Glock Kamila SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
25 Krawiecka Joanna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
26 Suszek Martyna SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
27 Krenz Wiktoria SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski
28 Świstak Oliwia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
29 Mrozik Daria SP 3 Lwówek Śl.
– SP Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
30 Stolarska Julia SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
31 Sikacka Patrycja SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
32 Żak Martyna SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

400 m chłopcy (rocznik 2006)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Kwieciński Gracjan SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 20
2 Żojdzik Jakub SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Podobiński Bartek SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 18
4 Mosorka Kacper ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 17
5 Chorążyczewski Kajetan SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 16
6 Polachowski Michał Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Moździk Tomasz ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 14
8 Kłodziński Patryk SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 13
9 Kusiak Paweł SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Nalepa Przemysław SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Laskowski Michał Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 10
12 Sadowski Igor SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 9
13 Kochan Przemysław SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 8
14 Fila Tomasz SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Gazel Arkadiusz SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 6
16 Szulecki Jakub SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 5
17 Smolarek Jakub SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 4
18 Przybyła Kornel SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Murawski Bartosz SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 2
20 Nowakowski Daniel SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 1
21 Piotrowski Dawid SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Didur Aleksander SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski
23 Rudnicki Dawid SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
24 Mazaraki Kajetan SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
25 Śliwiński Oliwer SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
26 Galant Aleksander SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
27 Baszak Brajan SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
28 Płuciennik Maciej SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
29 Borejko Paweł SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
30 Gnyszka Antoni SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz
31 Jakubowski Paweł SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz
32 Słodziński Jakub SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
33 Mazur Maciej SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
34 Mrozik Damian SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

600 m dziewczęta (rocznik 2005)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Kielmas Aleksandra SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 20
2 Kopiejka Kaja SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 19
3 Marchewka Marta SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 18
4 Gap Ada SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 17
5 Bleichert Natalia SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 16
6 Duda Natalia SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Śliwińska Karolina SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Szymaniak Zuzanna SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Kobak Maja SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Wojewódka Agnieszka SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 11
11 Nahaczewska Nikola SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Sengotta Martyna SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Wachowiak Natalia SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Macias Klaudia SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 7
15 Kiełdanowicz Oliwia Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 6
16 Wojewódka  Marta SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 5
17 Wis Dagmara SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Borowiec Joanna SP  Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów  Sudecki 3
19 Drążek Oliwia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 2
20 Bzymek Izabela SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 1
21 Pulit Marcelina SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Klementowska Natalia SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz

 

600 m chłopcy (rocznik 2005 )

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Szymonowicz Gracjan SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Kapral Dominik SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 19
3 Dusznik Kajetan SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 18
4 Krzywy Marceli SP Siedlęcin Jelenia Góra Jeżów Sudecki 17
5 Dawidowicz Ireneusz SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 16
6 Glądała Paweł Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 15
7 Frama Jan Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Jodłowski Bartosz ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 13
9 Najdek Norbert SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Stęplewski Oliwer SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Matys Oliwer Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 10
12 Torba Michał SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Kosecki Kacper SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Mrozik Błażej SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Byrski Mateusz SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 6
16 Ziólkowski Maksymilian Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 5
17 Rzeźwicki Cezary ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 4
18 Latawiec Paweł SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Proski Maciej Tęcza Zgorzelec Zgorzelec 2
20 Mosorka Kamil ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 1
21 Rokoszny Dawid SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski
22 Młynarski Mateusz SP 3 Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski
23 Kupnicki Wiktor SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz  
24 Gorczyca Wojciech SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski  
25 Jasiński Adrian ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec  
26 Mikołajewicz Patryk SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz  
27 Niezgoda Krzysztof SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski  
28 Szukiel Arek SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski  
29 Olszewski Patryk SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski  
30 Cymon Mikołaj SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz  
31 Zańko Aleksander SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski  

 

600 m dziewczęta (rocznik 2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Junkiewicz Joanna SP 3 Lwówek Śl.
– SP Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Janur Laura Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 19
3 Załęska Dominika SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 18
4 Motyka Aleksandra Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 17
5 Königsman Kinga SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Maciaszek Julia Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 15
7 Kondraciuk Julia ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 14
8 Grochowska Anna SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 13
9 Łużna Kamila SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Kościńska Anna SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 11
11 Morman Amanda SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 10
12 Pazdan  Oliwia SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 9
13 Gołowaczyk Jaśmina Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 8
14 Twardowska  Dominika SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7
15 Galek Wiktoria ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 6
16 Swedura Ewelina SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 5
17 Guzowska  Aleksandra SP Siedlęcin Jelenia  Góra Jeżów  Sudecki 4
18 Bandelewicz Dominika SP Niwnice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3
19 Czujko Klaudia SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 2
20 Przybyła Róża SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 1
21 Głowa Natalia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski

 

600 m chłopcy (rocznik 2004)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Skiba Piotr ZSP Brzeźnik Bolesławiec Bolesławiec 20
2 Waszkowiak Paweł SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 19
3 Liszka Konrad SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 18
4 Buganik Filip SP3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Potaczek Adam SP Wleń Lwówek Śląski Wleń 16
6 Czop Mariusz SP Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Struś Jakub SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Zalejski Mirosław MOS Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Pietrykiewicz Igor SP 3 Zgorzelec Zgorzelec Zgorzelec 12
10 Wachowiak Dawid SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Pisarski Adam SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Śliwa Piotr SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Kuźniarz Jakub SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Jurkowski Michał SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 7
15 Szostak Damian SP Pławna Lwówek Śląski Lubomierz 6
16 Tymkiewicz Igor SP Włodzice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 5
17 Dopieralski Kacper SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 4
18 Łupak Kacper SP 3 Lwówek Śl.
– Filia Zbylutów
Lwówek Śląski Lwówek Śląski 3

 

1000 m dziewczęta (rocznik 2003)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Gmina Punkty
1 Zając Julia ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 20
2 Krzemień Alicja Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 19
3 Morawska Wiktoria Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 18
4 Pałys Emilia ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 17
5 Kusiak Gabrysia SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Król Michalina ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Czabaj Amelia Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 14
8 Bzymek Paulina SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Żurek Natalia ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Fatyga Nikola ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 11

 

1200 m chłopcy (rocznik 2003)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Mytych Łukasz ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Pach Marcel Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 19
3 Półtorak Seweryn ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 18
4 Proski Marcin Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 17
5 Perdon Gracjan ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 16
6 Szymonowicz Szymon ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Sobkowiak Paweł SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Kaczmarek Krzysztof SP Płóczki Górne Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Frankowski Kacper MOS Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12

 

1000 m dziewczęta (rocznik 2002)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Izworska Martyna ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 20
2 Proska Martyna ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 19
3 Kasprzak Oliwia Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 18
4 Stanek Kinga Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 17
5 Daniłów Oliwia Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 16
6 Surma Anna Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 15
7 Małek Julia Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 14
8 Gamoń Emilia Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 13
9 Woroniec Martyna Gim. Jana Pawła II Lwówek Śl. Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12

 

1200 m chłopcy (rocznik 2002)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Piasecki Mateusz Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 20
2 Rybiński Dawid MOW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Sasiela Damian ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 18
4 Frania Jerzy Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 17
5 Łuszcz Kamil Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 16
6 Pluto Michał ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 15
7 Lewicki Szymon ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 14
8 Szczęśnikiewicz Łukasz MOW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Wasilewski Maksymilian MOW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12

 

1000 m dziewczęta(rocznik 2001)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Gmina Punkty
1 Raszkowska Nikola ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 20
2 Niebieszczańska Viktoria ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Biegacz Nikola ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 18

 

1200m chłopcy (rocznik 2001)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Wojciak Wojciech Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 20
2 Urban Dawid ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Michalak Konrad MOW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Sikora Robert ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 17
5 Iwański Kamil Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 16
6 Kłębczyk Jakub ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Martyniuk Łukasz ZS Wleń Lwówek Śląski Wleń 14
8 Torba Arkadiusz ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 13
9 Grochowski Krzysztof ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Wójcik Adam Europejskie Gimnazjum Zgorzelec Zgorzelec 11
11 Zawora Emilian ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 10

 

1000 m dziewczęta(rocznik 2000)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Gmina Punkty
1 Dunin Natalia Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 20
2 Daćko Justyna ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Górowska Patrycja ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Klimek Urszula ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Dudek Weronika ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Kacprzak Sara ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Jaśkiewicz Paulina ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Soroczuk Anita ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Weg Emilia ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Bojarun Klaudia ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11

 

1200 m chłopcy (rocznik 2000)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Smyksy Alan ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Golec Mariusz ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Hanusiewicz Michał ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Godlewski Maciej ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Obielak  Michał ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 16
6 Zarzycki Michał ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15
7 Szewczyk Bartosz ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 14
8 Leszczyński Aleks ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Nowak Rafał ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 12
10 Kucy Kacper ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
11 Fedorowicz Jan ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 11
12 Klimowicz Tomasz ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10

 

1000 m dziewczęta (rocznik 1999)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Stępień Eliza ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 20
2 Grabowska Anna SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Tofil Natalia ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Mrozik Justyna ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17
5 Majtyka Katarzyna ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Jamrozy Klaudia ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 15

 

1600 m chłopcy (rocznik 1999)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Marut Tomasz MLKS Rakowice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Bestydziński Bartłomiej ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Wondołowski Franciszek Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 18
4 Fecko Daniel ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 17
5 Szwajda Marek SOSW  Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 16
6 Bać Wojciech ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 15
7 Fałdziński Piotr Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 14
8 Timkow Władysław MOW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 13
9 Łamasz Dawid ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 12
10 Zarzycki Konrad Kamienna Góra Kamienna Góra Kamienna Góra 11
11 Rusakiewicz Jakub ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 10
12 Hałka Kamil ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 9
13 Flisak Michał ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 8
14 Turchoń Filip ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 7

 

1200 m dziewczęta (rocznik 1998)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Jastrzębska Justyna ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Miećko Natalia ZS Lubomierz Lwówek Śląski Lubomierz 19
3 Złotek Joanna ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18
4 Ludziak Ewa ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 17

 

1600 m chłopcy (rocznik 1998)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Grześków Mateusz ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Więch Jacek ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Tsiapko Roman ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18

 

1200 m dziewczęta (rocznik 1997 i starsze)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Łukasik Joanna MLKS Rakowice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20

 

1600 m chłopcy (rocznik 1997 i starsi)

Miejsce Nazwisko i imię Szkoła/ Miejscowość Powiat Gmina Punkty
1 Romanowski Tomasz MLKS Rakowice Lwówek Śląski Lwówek Śląski 20
2 Zinów Michał ZSE-T Rakowice Wielkie Lwówek Śląski Lwówek Śląski 19
3 Bielecki Krzysztof SOSW Lwówek Śląski Lwówek Śląski Lwówek Śląski 18

 

KLASYFIKACJA XVIII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS 2017

Powiaty:
1.      Lwówecki
2.      Zgorzelecki
3.      Kamiennogórski
4.      Jeleniogórski
5.      Bolesławiecki

Gminy:
1.      Lwówek Śląski
2.      Lubomierz
3.      Zgorzelec
4.      Wleń
5.      Kamienna Góra
6.      Jeżów Sudecki
7.      Bolesławiecki

Ogółem w zawodach uczestniczyło 451 zawodniczek i zawodników, 25 opiekunów, 30 osób towarzyszących oraz 25 organizatorów – razem 531 uczestników.

Adam Dymitroca
Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia
Ludowe Zespoły Sportowe w Lwówku Śląskim