Wygrana trampkarzy Czarnych Lwówek Śląski w pierwszym meczu sezonu

W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 w klasie Okręgowej OZPN Jelenia Góra, 29 września br. drużyna trampkarzy LKS Czarni Lwówek Śląskim wygrała z drużyną trampkarzy Lotnik Jeżów Sudecki 2:1.
Prowadzenie w meczu w 23 minucie objęła drużyna gospodarzy z Jeżowa Sudeckiego. Tuż przed przerwą w 34 minucie, bramkę na 1:1 dla Czarnych strzelił Igor Ruszkiewicz. Wynik meczu ustalił Vincento Bernardo, pokonując w 40 minucie bramkarza Lotnika.
Po podsumowanie rozegrania meczów w 1 kolejce przez 6 drużyn (7 drużyn jeszcze nie grało) na 13 drużyn  w klasie Okręgowej, trampkarze LKS Czarni Lwówek Śląski zajmują 3 miejsce w tabeli klasy Okręgowej.

29.09 – Lotnik Jeżów Sudecki – Czarni Lwówek Śląski 1:2 (1:1).
Bramka dla drużyny Lotnik Jeżów Sudecki: Konstanty Motyka 23’.
Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Igor Ruszkiewicz 34’, Vincento Bernardo 40’.

Drużyna Lotnik Jeżów Sudecki zagrała w składzie: Aleksander Wilk (bramkarz), Łukasz Jasiński, Mateusz Kania, Mateusz Karmelita, Olaf Mela, Konstanty Motyka, Jakub Murawski, Urszula Zysk, Kamil Jemai, Rafał Kłak, Dominik Smoliński.
Trenerem drużyny Lotnik Jeżów Sudecki jest Tomasz Madej.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 1 Igor Rodziński (bramkarz), 17 Vincento Bernardo, 16 Kacper Borowski, 8 Dominik Domański, 7 Maciej Dziuba, 11 Marcel Kaczmarczyk, 4 Bartosz Łastowski, 14 Jakub Michalak, 9 Igor Nestorowicz, 13 Adrian Pokomejko, 15 Wiktor Rybak.
Na ławce rezerwowych byli: 20 Hubert Kocot, 10 Igor Ruszkiewicz, 6 Bartosz Zatorski
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Artur Nakielski.

Wyniki pozostałych meczy 1 kolejki klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra – 25.08.2018 r.

25.08 – Włókniarz Leśna – SGKS Gromadka 2:5 (0:2)
Bramki dla drużyny Włókniarz Leśna: Patryk Krukowski 64’, Gabriel Najda 69’.
Bramki dla drużyny SGKS Gromadka: Filip Jamroz 2 (14’, 27’), Jakub Bomba 36’, Krystian Zawada 38’, Aksel Kawczyński 41’.

5.09 – Granica Bogatynia – Gryf Gryfów Śląski 3:5 (2:2).
Bramki dla drużyny Granica Bogatynia: Michał Młodzianowski 2 (8’, 18’), Dominik Dyka 41’.
Bramki dla drużyny Gryf Gryfów Śląski: Błażej Zub 22’, Oliwia Ferensowicz 28’, Jakub Krasuski 46’, Maciej Kolarski 51’, Kacper Łukasik 58’.

Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk – mecz przełożony na 18.09.2018 r.

Chrobry Nowogrodziec – Akademia Bolko Bolków – mecz przełożony na 18.09.2018 r.

BKS Bobrzanie Bolesławiec – KKS Jelenia Góra – mecz przełożony na 19.09.2018 r.

Olimpia Kamienna Góra – pauza

Trampkarze – tabela klasy Okręgowej OZPN Jelenia Góra po 1 kolejce meczy sezonu 2018/2019