Wysoka wygrana seniorów Czarnych Lwówek Śląski z Chmielanką Chmieleń

Seniorzy LKS Czarni Lwówek Śląski 9 września br. na lwóweckim stadionie wygrali 6:0 z drużyną Chmielanka Chmieleń. Już od pierwszych minut tego meczu widoczna była przewaga Czarnych, lidera II grupy klasy A nad Chmielanką, ostatnią drużyną w tabeli tej klasy A. W 6 minucie meczu wynik meczu otworzył Bartosz Sikora, pokonując bramkarza gości. Piłkarze Lwóweckiego Klubu Sportowego tworzyli kolejne sytuacje bramkowe, które na gole przed przerwą w meczu zamienili Kamil Skolimowski w 22 minucie, Bartosz Sikora w 26 minucie, Maciej Troszczyński w 32 minucie, Filip Godlewski w 42 minucie. Do przerwy drużyna Czarnych Lwówek Śląski prowadziła 5:0, a lwóweccy kibice liczyli na kolejne liczne bramki strzelonych przez Czarnych w drugiej połowie.

Po przerwie gospodarze nadal stwarzali liczne dogodne sytuacje do podwyższenia prowadzenia w meczu. Lwówczanie w tej połowie tylko raz pokonali bramkarza z Chmielenia, drugiego swojego gola w tym meczu w 51 minucie strzelił Łukasz Skolimowski. Chociaż Czarni Lwówek Śląski mogli w tym meczu strzelić nawet dwucyfrową ilość bramek, to wygrana 6:0 w tym meczu na pewno bardzo cieszy kibiców i daje im nadzieję na kolejne wygrane (wysoko) mecze w tym sezonie.

Seniorzy Czarnych Lwówek Śląski nadal prowadzą w tabeli z kompletem 9 punktów w 3 meczach i najlepszym bilansem bramkowym 13-3 wśród wszystkich drużyn II grupy jeleniogórskiej klasy A.

Czarni Lwówek Śląski – Chmielanka Chmieleń 6:0 (5:0).

Bramki dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Bartosz Sikora 2 (6’, 26’), Kamil Skolimowski 2 (22’, 51’), Maciej Troszczyński 32’, Filip Godlewski 42’.

Żółta kartka dla drużyny Czarni Lwówek Śląski: Ireneusz Grabkowski 75’.
Żółta kartka dla drużyny Chmielanka Chmieleń: Dariusz Wiatrak 6’.

Drużyna Czarni Lwówek Śląski zagrała w składzie: 99 Dawid Podskarbi (bramkarz), 10 Maciej Troszczyński, 17 Mateusz Suchecki, 14 Grzegorz Wołoszyn, 6 Przemysław Kufel, 18 Ireneusz Grabkowski, 21 Adrian Puchalski (do 55’ na boisku), 8 Kamil Skolimowski (do 70’ na boisku), 2 Rafał Raginia, 9 Filip Godlewski, 4 Bartosz Sikora.

Na ławce rezerwowych byli: 19 Jakub Jarosz (od 55’ na boisku), 1 Filip Maciejewski, 15 Zdzisław Mańkiewicz, 11 Mateusz Masalski (od 70’ na boisku),
Trenerem drużyny Czarnych Lwówek Śląski jest Zdzisław Mańkiewicz.

Drużyna Chmielanka Chmieleń zagrała w składzie: 15 Łukasz Rebejko, 8 Przemysław Drożdżyński, 87 Łukasz Drożdżyński, 20 Mateusz Gałka, 16 Piotr Gaweł, 13 Andrzej Macias (do 57’ na boisku), 11 Sebastian Mrozowski, 19 Grzegorz Nawojczyk, 18 Hubert Terlecki (do 77’ na boisku), 7 Dariusz Wiatrak, 14 Kacper Zapałowicz.
Na ławce rezerwowych byli: 3 Robert Macias (od 77’ na boisku), 9 Bartosz Szostak (od 57’ na boisku). Trenerem drużyny Chmielanka Chmieleń jest Kamil Lachowicz.

Wyniki pozostałych meczy 3 kolejki klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra – 08-09.09.2018 r.:

8.09 Granica Miłoszów – KS Stara Kamienica 5:1 (3:1).
Bramki dla drużyny Granica Miłoszów: Yevhen Symonenko 3’, bramka samobójcza 15’, Dariusz Teske 43’, Waldemar Galik 69’, Piotr Dudziński 79’.
Bramka dla drużyny KS Stara Kamienica: Marcin Maczek 32’.

8.09 – Kwisa Świeradów Zdrój – Błękitni Studniska 4:0 (1:0).
Bramki dla drużyny Kwisa Świeradów Zdrój: Michał Rojek 2 (24’, 55’), Szymon Żarkowski 89’, Wojciech Ostrejko 90’+2.

9.09 – Zjednoczeni Porajów-Kopaczów – Piast Zawidów
Bramki dla drużyny Piast Zawidów: Tomasz Michalkiewicz (82’, 90’+1), Mariusz Kirkiewicz 18’.

9.09 – LZS Kościelnik – Iskra Łagów 4:3 (3:3).
Bramki dla drużyny LZS Kościelnik: Krystian Ratkiewicz 19’, Marcin Kładnik 29’, Kamil Cichy 33’, Ernest Kaszta 55’.
Bramki dla drużyny Iskra Łagów: Mateusz Janicki 2 (8’, 42’), Przemysław Fehring-Rytel 3’.

9.09 – Pogoń Markocice – WKS Żarki Średnie 2001 2:1 (1:0).
Bramki dla drużyny Pogoń Markocice: Artur Olesiński 44’, Sebastian Mikulski 85’.
Bramka dla drużyny WKS Żarki Średnie 2001: Seweryn Szewczuk 65’.

9.09 Olsza Olszyna – Skalnik Rębiszów 5:1 (2:0).
Bramki dla drużyny Olsza Olszyna: Krzysztof Stanowski 2 (67’, 85’), Tomasz Maciukiewicz 10’, Jędrzej Koman 42’, Marek Kurec 70’.
Bramka dla drużyny Skalnik Rębiszów: Rafał Fościak 72’.

Seniorzy – tabela klasy A grupa II OZPN Jelenia Góra po 3 kolejkach meczy sezonu 2017/2018