Zmagania najmłodszych uczniów w trójboju lekkoatletycznym

Dnia 24 maja 2017 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Zawodach Klas Pierwszych oraz Drugich Trójboju Lekkoatletycznego Szkół Podstawowych. Mimo niesprzyjających warunkach atmosferycznych do zawodów zgłosiło się siedem drużyn (80 uczniów). Dzieci szkolne rywalizowały w biegu na 60m, skoku w dal ze strefy, rzucie piłeczką palantową z rozbiegu. Kierownikiem zawodów był p. Grzegorz Połaczewski, a sędziami poszczególnych konkurencji sportowych nauczyciele wychowania fizycznego Szkół Podstawowych Powiatu Lwóweckiego. Organizatorem zawodów był PSZS w Lwówku Śląskim, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, zawody finansowane ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Zawody klas pierwszych

Klasyfikacja końcowa

I miejsce          Szkoła Podstawowa Niwnice
II miejsce         Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski
III miejsce        Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski

Wyniki

Szkoła Podstawowa Niwnice

Lp.

Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Anioł Oliwia 10,9 123,2 2,85 20,45 13,00 117,8 5
2. Galek Honorata 13,9 1,80 11,50
3. Horbanowicz Judyta 12,7 2,00 6,90
4. Kozioł Zofia 12,4 1,90 6,20
5. Zielińska Liliana 11,2 2,10 10,40
6. Chorążyczewski Hubert 12,4 1,80 12,00
7. Chorążyczewski Kacper 13,1 1,80 10,60
8. Horbanowicz Andrzej 11,3 2,40 14,40
9. Kryza Bartosz 11,9 2,10 16,20
10. Przygodzki Dawid 13,4 1,70 16,60

                                 

Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Górska Natalia 13,0 124 2,35 21,75 7,80 94 6
2. Michalska Julia 13,8 1,60 5,60
3. Sieroń Agata 13,1 1,90 7,00
4. Szawłowska Dominika 13,1 2,25 6,20
5. Thiel Nadia 13,5 2,10 10,00
6. Kopiec Adrian 11,1 2,70 17,00
7. Kukliński Szymon 11,4 2,35 11,20
8. Trybała Arkadiusz 12,6 2,30 10,00
9. Wojtaczko Igor 11,0 2,40 6,40
10. Brocławik Kordian 11,4 1,80 12,80

Skulski Seweryn              14,0                        1,80                        7,40

Godwin Julian                13,1                         1,90                        4,40

Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Polak Ada 11,8 107,6 2,40 21,55 13,40 112 7
2. Kaniuk Zofia 13,6 2,45 9,80
3. Nowak Anna   12,8 1,95 9,80
4. Trościnko Zuzanna 12,7 2,20 10,80
5. Marzec Julia 11,4 PK 2,55 12,00
6. Wiedro Szymon 10,4 3,20 20,40
7. Krasucki Karol 11,7 2,60 15,00
8. Keraczun Mateusz 11,8 1,90 11,80
9. Fill Jakub 11,4 2,30 9,00
         

 

Zawody klas drugich

Klasyfikacja końcowa

I miejsce       Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski
II miejsce      Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski
III miejsce     Szkoła Podstawowa Wleń
IV miejsce     Szkoła Podstawowa Master’s Academy Lwówek Śląski
V miejsce      Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów

Wyniki

Szkoła Podstawowa Gryfów Śląski

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Rusnarczyk Martyna 10,8 109,9 2,70 25,25 13,20 147,55 5
2. Sadolska Gabriela 10,9 2,25 7,80
3. Harmacińska Lena 11,8 2,20 11,50
4. Lis Hanna 11,0 2,90 12,10
5. Kowalska Oliwia 11,7 2,30 13,10
6. Zub Alan 10,6 2,70 19,60
7. Baszak Kacper 10,1 3,25 21,05
8. Ciupa Dominik 12,4 2,40 11,60
9. Czapiga Karol 10,4 2,60 17,60
10. Domino Alex 10,2 1,95 20,00

                           Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Kwas Nela 11,8 112,7 2,90 25,15 10,60 148,4 6
2. Grodzka Anna 11,1 2,10 10,20
3. Szwemin Amelia 11,1 2,50 12,60
4. Witkowska Maja 11,7 2,60 13,20
5. Michalska Martyna 10,8 2,45 12,60
6. Lipiński Kamil 11,0 3,20 20,40
7. Rotkiewicz Fabian 11,0 2,35 18,40
8. Wojaczyński Jakub 10,7 2,60 18,00
9. Lech Dominik 12,5 1,95 16,40
10. Wasilewski Dominik 11,0 2,50 16,00

Szkoła Podstawowa Wleń

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Kołodziej Dominika 11,0 113,1 2,90 27,03 13,80 121,7 8
2. Lenart Kinga 11,7 2,25 14,20
3. Łukasik Ola 10,0 3,00 13,00
4. Michoń Anna 12,5 2,20 8,80
5. Napierała Magda 12,3 2,45 7,70
6. Cichoń Dominik 10,3 3,05 12,80
7. Krystecki Jakub 11,7 3,00 17,80
8. Trojanowski Franek 11,6 2,60 12,40
9. Usidus Kornel 10,7 3,05 12,60
10. Libowiecki Jakub 11,3 2,53 8,60

Szkoła Podstawowa Master’s Academy Lwówek Śląski

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Zubacz Magda 10,4 115,5 2,80 24,65 12,60 114,1 13
2. Kaniuk Wiktoria 12,0 2,25 8,00
3. Fuławka Julia 10,6 2,40 9,60
4. Połaczewska Hanna 11,4 2,60 7,20
5. Paś Wiktoria 12,0 2,45 8,50
6. Zięba Antek 11,3 2,35 16,80
7. Matkowski Michał 11,4 2,85 12,00
8. Stolarski Mikołaj 12,9 1,95 8,20
9. Lipiński Hubert 11,5 2,70 17,60
10. Wcześniak Przemek 12,0 2,30 13,60

Szkoła Podstawowa nr 3 Filia Zbylutów

Lp. Nazwisko i Imię 60m Skok w dal Piłeczka palantowa Suma punktów
Wynik Suma Wynik Suma Wynik Suma
1. Drozdek Wiktoria 12,5 107,8

PK

1,90 21,77 10,80 125,3 13
2. Piekarska Pola 12,2 2,03 10,40
3. Sperka Julia 11,6 2,50 9,20
4. Puszkarz Kaja 13,3 1,95 8,30
5. Grochal Dawid 12,2 2,64 17,00
6. Grochal Jakub 12,2 2,60 15,60
7. Łużyn Oskar 11,2 3,00 19,20
8. Pawłowicz Dominik 11,0 3,00 22,00
9. Gryczon Alan 11,6 2,15 12,80
10.      

 

Grzegorz Połaczewski
Przewodniczący PSZS w Lwówku Śląskim