Jasełka i wspólny opłatek w bibliotece w Kotliskach

Sympatycy i przyjaciele biblioteki w Kotliskach spotkali się 22 stycznia 2018 r. na wspólnym opłatku. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zebrani goście obejrzeli przedstawienie jasełkowe „Jest taka noc…” w wykonaniu dziecięco-młodzieżowego koła teatralnego „Małe Skrzaty”. Honorowymi gośćmi spotkania byli: Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śl. Mariola Szczęsna, zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śl. Lesław Krokosz, Wicestarosta Powiatu Lwóweckiego Zbigniew Grześków, Dyrektor PiMBP we Lwówku Śl. Elżbieta Zienowicz, czytelnicy biblioteki oraz mieszkańcy Kotlisk, Rakowic Małych i Włodzic.

Publiczność mogła wysłuchać opowieści o Bożym Narodzeniu. Po inscenizacji zgromadzeni goście złożyli sobie życzenia i podzieli się opłatkiem. Dopełnieniem podniosłego nastroju spotkania było wspólne śpiewanie kolęd. Dzieci zostały nagrodzone brawami oraz słodkimi upominkami.

W tym szczególnym dniu, dzieci nie zapomniały o Dniu Babci i Dziadka i zaprezentowały krótki montaż z wierszykami i życzeniami dla ukochanych jubilatów oraz wręczyły laurki dla wszystkich Babć i Dziadków znajdujących się na sali.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i przyjaciołom biblioteki za tak wielkie zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu corocznego spotkania jasełkowego.

Tekst: PiMBP, zdjęcia: infolwowek24.pl